Zivtiņš par fotoradariem: Tas ir bizness (video)


Zivtiņš par fotoradariem: Tas ir bizness (video)

Bijušais Ceļu policijas priekšnieks Edmunds Zivtiņš sniedzis komentārus par bēdīgo situāciju ceļu satiksmes drošības jomā.

Pagājušajā gadā Latvijāceļu satiksmes negadījumos bojā gājuši 139 cilvēki. Edmunds Zivtiņš raidījumā Preses Klubs atklāj, ka vairākas no viņa savulaik ieteiktajām iecerēm neesot ņemtas vērā.

Viena no tām – satiksmes uzraudzības tehnisko līdzekļu (piemēram, fotoradaru) nodošana pašvaldībām, ļaujot Valsts policijai aizmirst par šādu pienākumu.

“Šis ir tikai viens, man ir vismaz vēl deviņi priekšlikumi, ko varētu pateikt,” diskutējot par ceļu satiksmes drošības uzlabošanu, raidījumā “Preses klubs” stāstīja bijušais Ceļu policijas priekšnieks Edmunds Zivtiņš

Vairāk skaties Rīga TV 24 sižetā.

Avots: facebook.com/watch/RigaTV24

5
Izsaki savas domas...

avatar
5
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5
nu nuskūtā šproteskūtā šproteViunisVernons
Newest Oldest Most Voted
Vernons
Guest
Vernons

Nevar apvainoties uz ceļu policijas priekšniekiem, viņi pilda Likuma burtu! Bet ja CSDD tīšām aizmirsa ielikt sadaļas “Ātruma samazināšana” un ” Brīdinājuma signāli un to lietošana “! Noziegums ir sodīt katru otro satiksmes dalībnieku! Katram otram jāvēro “Distance”! Katram pirmajam CSN neeksistē! Bandītisns uz ceļiem ir policijas izauklēts, ne jau tāpēc ka viņi to darītu apzināti, bet gan tāpēc kad viņi nezin kā un kādā secībā darbojas CSN! CSL 19. Pants “Pienākumi un tiesības” to pateiks priekšā!

Viunis
Guest
Viunis

Jā…tas nu ir īstais ar saviem ietekumiem! Vai tad jums jau nepietiek ar to ,ka gājējam ir prioritāte! Cik cilvēki ir gājuši bojā…tik tādēļ,ka gājējam redz viss ir atļauts! Nesaprotu, kāpēc šitais pārgudrais vispār tiek pie runāšanas!

skūtā šprote
Guest
skūtā šprote

Tas ir tikai Bizness ,kur tad mūrniece,tā Latvānijā taisa biznesu

skūtā šprote
Guest
skūtā šprote

Zivju galva cik tev no Vitronic otkats kabatā ieripoja negribi pateikt…

nu nu
Guest
nu nu

Kurš nu visvairāk būtu noliedzis ka foto radari ir bizness, nevis prevencija? Un ar kā svētību pat Rīgas satiksmei tika iepirkts foto/video radars?

Citi šobrīd lasa: