Ziepniekkalnā mīklainos apstākļos aizdegas busiņš (video)


Ziepniekkalnā mīklainos apstākļos aizdegas busiņš (video)

Ziepniekkalnā 20. jūlija vakarā nodedzis kāds automobilis. Pie Ozolciema ielas 18. nama jeb tā dēvētā Ķīnas mūra aizdedzies kāds neliels kravas furgons.

Aculiecinieku iemūžinātajos kadros brīdī, kad tālumā jau dzirdamas sirēnu skaņas, skaidri redzams, ka aizdedzies kas auto salonā. Tāpat var noprast, ka busiņa pasažiera puses logs palicis puspavērts.

”Tas bija ap plkst. 23.00. No sākuma mašīna signalizēja kādu minūti, vienkārši taurēja vienā tonī. Biju aizņemts ar savām lietām, paskatījos pa logu, bet tad jau nākamreiz paskatījos, kad bija jau atbraukuši ugunsdzēsēji,” stāsta aculiecinieks un mājas iedzīvotājs Ruslans.

“Signāls, nu tāds kā, kad strādā dūmu detektors. Nebija ļoti ilgi. Es domāju, ka apklusa un viss normāli. Bet tad sākās viss jandāliņš, atbrauca ugunsdzēsēji,” stāsta mājas iedzīvotājs Ēriks.

Diemžēl uguns savu postu paspējusi nodarīt, un auto, visticamāk, vairs nav atjaunojams. Kā ”Degpunktā” komanda noskaidroja vietējā Valsts policijas iecirknī, šobrīd par notikušo ir ierosināta krimināllieta, taču vismaz pagaidām izmeklētāji izvairās atklāt, vai notikušais ir nelaimes gadījums, kādas tehniskas ķibeles sekas vai tomēr dedzinātāja pirksts. Tas tikšot noskaidrots izmeklēšanas laikā.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: