Seko mums

Rīgā

Ziepniekkalnā jāmaksā par stāvvietu pie savas dzīvesvietas

foto: skaties.lv

Ziepniekkalnā vairākas teritorijas pārņēmis privāta uzņēmuma maksas stāvlaukumu apsaimniekotājs. Mikrorajona iedzīvotāji spiesti vai nu novietot automašīnas kur pagadās, vai arī maksāt par stāvvietu pie savas dzīvesvietas, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Bruknas ielā 14, kāds ēkas iedzīvotājs vēlā vakarā uz vairākām mašīnām, kas pieder citās mājās dzīvojošajiem, uzlika brīdinošas zīmītes ar lūgumu turpmāk auto novietot tikai savā dzīvesvietā.

“Dārgie automašīnu īpašnieki, kuri uz saviem spēkratiem atraduši šādas zīmītes, esiet uzmanīgi! Kad iepriekšējo reizi es saņēmu tādu brīdinājumu, man ar kādu trulu priekšmetu sabojāja motora pārsegu, bet pēc tam izsita vējstiklu,”

komentē kāda sociālo tīklu lietotāja.
Ekrānuzņēmums, Degpunktā

Savukārt Ludmila, kas dzīvo Bruknas ielā 8, raidījumam “Degpunktā” stāsta: “Līme pie vējstikliem, jā, tur ir tādi ”aktīvie” kaimiņi. Tā ir viņu vēlme. Kad es tur liku mašīnu, man draudēja pārdurt riepas.”

Daļu no Bruknas un Ozolciema ielām, pārņēma privāta uzņēmuma stāvvietu apsaimniekotājs ”Cityparks”, saliekot ceļa zīmes un informatīvas plāksnes par maksas tarifiem. Tagad par stāvvietu pie Bruknas ielas 8. nama diennaktī jāmaksā četri eiro.

Ekrānuzņēmums, Degpunktā

“Viņi piedāvāja šeit maksāt 30 eiro mēnesī. Bet par 29 eiro te ir stāvvieta blakus, kur vismaz ir kaut kāda apsardze… Mums bija līgums ar zemes īpašniekiem, un mēs viņiem maksājām. Kāpēc viņi nepagarināja ar mums līgumu? Nav zināms. Varbūt mūsu biedrība kaut ko palaida garām, vai nu ”viņi” piedāvāja izdevīgāku variantu,”

tā Ludmila.

Līdzīgi kā Bruknas ielā, izdevīgākus noteikumus ”Cityparks” piedāvāja arī Ozolciema ielas zemes īpašniekam, kādai juridiskajai personai. Ozolciema ielas 12. nama apsaimniekotāja pārstāvis atklāja, ka nama iedzīvotāji bijuši gatavi nomāt teritoriju, taču līgums tika slēgts ar ”Cityparks”. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top