Seko mums

Rīgā

Ziepniekkalnā aizdegas mikroautobuss, kurā paslēpta kontrabandas krava

Dienas vidū ugunsdzēsēji glābēji devušies uz Ziepniekkalnu dzēst degošu mikroautobusu. Apslāpējot liesmas un tiekot spēkrata kravas nodalījumā, vīri atklāja ko tādu, kas ieinteresēja vietējos likumsargus, vēsta raidījums “Degpunktā.”

Ap pusdienslaiku vietējo iedzīvotāju uzmanību piesaistīja apsargājamā maksas stāvieta Ziepniekkalnā. Kad teritorijā, nezināmu apstākļu dēļ, pēkšņi aizdegās “Mercedes” mikroautobuss. Virs automašīnas priekšrata pacēlās melni dūmi un pēc dažām sekundēm spēkrats uzliesmoja. Redzot liesmas, stāvvietā dežurējošais apsargs nekavējoties zvanīja ugunsdzēsējiem.

“Es uzreiz izsaucu ugunsdzēsējus. Sāka dūmot. Tas ir no saules. Pats motors sāka dumot,” stāsta apsargs.

Lai arī glābēji tika izsaukti laikus, mikroautobusu liesmas apskādēja pamatīgi. Spēkratam izdega motors, salons un kravas nodalījums. Kad ugunsdzēsēji darbu pabeidza, notikuma vietā ieradās policisti. Sākās neierasti liela operatīvo darbinieku rosība.

Izdegušā “Mercedes” kravas nodalījumā policisti atrada kastes ar cigarešu blokiem bez Latvijas akcīzes markām. Mikroautobusā bija paslēpta kontrabandas krava. Kopumā atrastajā kravā likumsargi uzgājuši 50 000 cigarešu paciņu, jeb miljons cigarešu.

Zinot automašīnas valsts reģistrācijas numuru, atrast tās īpašnieku kārtības sargiem nebūs sarežģīti. Iespējams, negaidīto ķērienu policistiem piespēlēja kāds no konkurentiem, kas arī nodarbojas ar kontrabandas izplatīšanu.

Pašlaik policijā ir uzsākts kriminālprocess pēc panta par cigarešu nelikumīgu uzglabāšanu vai pārvadāšanu.

Ekrānuzņēmums no raidījuma ”Degpunktā”
Ekrānuzņēmums no raidījuma ”Degpunktā”
Ekrānuzņēmums no raidījuma ”Degpunktā”
Ekrānuzņēmums no raidījuma ”Degpunktā”
Ekrānuzņēmums no raidījuma ”Degpunktā”
Ekrānuzņēmums no raidījuma ”Degpunktā”
Avots: skaties.lv/Degpunktā

1
Izsaki savas domas...

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Eriks Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
Eriks
Guest
Eriks

Suutiet man , es iznicinaashu ….

Jaunākais

Seko mums

To Top