Seko mums

Rīgā

Zīdainis aizslēdz automašīnu un atstāj vecākus aiz durvīm

foto: skaties.lv

Mežaparkā nepatīkams notikums izbojājis kādas jaunas ģimenes dienu. Vecāki ielikuši zīdaini mašīnā un paši arī gatavojušies tajā sēsties, taču automašīnas durvis aizslēgušās, atstājot bērnu vienu pašu ieslēgtu salonā un viņa vecākus izbīlī pie automašīnas durvīm, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Protams, izbiedēti un noraizējušies vecāki nekavējoties par notikušo ziņoja glābšanas dienestam zvanot 112. Un jau pavisam drīz ieradies daudz un dažādu dažādu operatīvo dienestu darbinieku, kas ielenkuši vieglo automašīnu. Tai skaitā palīgā steigušies arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, kuri nekavējoties atvēruši automašīnas durvis.

“Ekipāžai ierodoties notikuma vietā, konstatēja, ka abi vecāki ir uz vietas. Pēc pastaigas vecāki bija ielikuši bērnu sēdeklītī un atslēgas aizmirsuši pie bērna. Kamer gājuši uz savām sēdvietām, bērns nospiedis podziņu uz pults, tādējādi mašīna aizslēgusies.”

skaidro Lauris Saveļjevs,RPP Ziemeļu pārvaldes inspektors.

Inspektors arī piebilst, ka pēc durvju atvēršanas bērns tika nodots mediķiem, kas bija izsaukti uz notikuma vietu. Ārsti apskatīja bērnu, bet šajā gadījumā bērna veselības stāvoklis bijis labs un mediķu palīdzība nebija nepieciešama.

Aicinām vecākus būt atbildīgiem un gataviem uz visdažādākajām dzīves situācijām, nekavējoties reaģēt, saucot palīgā operatīvos glābšanas dienestus, jo ģimenēs, kurās aug bērni, vajadzīgs tikai viens acumirklis, lai pieredzētu gan satraukuma piepildītas, gan bīstamas situācijas. Vairāk uzzini skatoties raidījumu “Degpuktā.”

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top