Seko mums

Dažādi

“Zebra” sniedz padomus : Kas jāņem vērā satiksmes dalībniekiem, izvairoties no covid-19 ?

Foto: Freepik

Saistībā ar “Covid-19” izplatību raidījums “Zebra” apkopoja dažus padomus, ko varētu ņemt vērā tieši transporta un satiksmes jomā.

Vispirms jāiztēlojas, kas notiek ar šo vīrusu, kā tas izplatās, kādos attālumos un laikos. Ja ir izpratne par to, kā šī slimība ceļo, var saprast arī, kā no tās izvairīties transportā.

Kā zināms šobrīd sabiedriskais transports nav labākais risinājums, kā pārvietoties un tas nav pat ieteicams pārvietošanās veids. Tāpēc ieteikums būtu iet ar kājām, braukt ar velosipēdu vai arī pārvietoties ar personīgo automobili.

Diezgan nesen parādījies arī jauns transporta veidi, ar kuriem cilvēki dalās, jeb tos koplieto – vai nu tie ir elektriskie skrejriteņi, vai arī vieglās automašīnas. Tomēr, izmantojot šos pakalpojumus, nav nekādas garantijas par to, vai iepriekšējais braucējs ir bijis vesels. Šajā ziņā būtu vēlams paņemt līdzi cimdus vai arī dezinfekcijas līdzekli. Tāpat pēc šāda transporta izmantošanas nebūtu ieteicams pieskarties sejai.

Tie, kuri brauks ar auto, kādā brīdī, visticamāk, nonāks arī degvielas uzpildes stacijā. Būtībā šis jautājums ir atrisināts jau iepriekš – nav obligāti jāiet iekšā pie kases, lai norēķinātos par degvielu. Tāpat arī pēc degvielas uzpildīšanas ir ieteicams vēlreiz dezinficēt rokas.

Avots: skaties.lv / Zebra

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top