Vīrietis brīnumainā kārtā izdzīvo pēc tam kā pensionāre taranē stāvošu BMW (video)


Vīrietis brīnumainā kārtā izdzīvo pēc tam kā pensionāre taranē stāvošu BMW (video)

Jūrmalā tehniska ķibele piemeklējusi kādu “BMW” stūrētāju, kuras auto apstājies uz vienas no centrālajām ielām un neilgi pēc notikušā apturētajā spēkratā ietriecies kāds cits braucamrīks, vēsta “Degpunktā”.

“Šovakar jāiedzer!” tā, atceroties šodien pieredzēto, saka Jānis – vīrs, kurš par mata tiesu izmucis no lielas nelaimes un 1. septembri nu sauc par savu otro dzimšanas dienu. Šodien šajā vietā Rīgas ielā vīrietis bija ieradies palīgā sievai, kura kopā ar dēlu biju devusies uz pirmo skolas dienu, taču ģimenes auto negaidīti pievīlis un apstājies.

“Mašīna stāvēja ar avārijas ugunīm, gribēju izlikt ārā avārijas trijstūri,” atminas “BMW” vadītājas dzīvesbiedrs Jānis.

Nedaudz pakrāmējies pa bagāžas nodalījumu, vīrs atrada meklēto un, salicis trijstūri, grasījies jau paiet gabaliņu tālāk, lai noliktu to uz brauktuves. Laiks bijis labs, un ceļa posms skaidri pārskatāms abos virzienos. Nekas neliecināja par to, kā varētu izvērsties šķietami tik nekaitīgā situācija.

“Pagriezos un sajutu, kaut kas nav īsti un atlecu nost. (..) Pilnā ātrumā, nebremzējot ietriecās. Es pussoli pagāju nost, un tajā brīdī viņa ietriecās,” stāsta “BMW” vadītājas dzīvesbiedrs Jānis, piebilstot, ka pie otras automašīnas stūres bija gados vecāka kundze, kura neizskaidrojama iemesla dēļ ietriecās viņa sievas spēkratā.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā uzzinām, ka “Mercedes” stūrētajai paveicies mazāk. Sievietei konstatēti vairāku ķermeņa daļu ievainojumi jeb politrauma, un viņas stāvoklis tiek vērtēts kā vidēji smags, taču stabils. Protams, pēc šāda negadījuma kāds laiks nu būs jāpavada slimnīcā.

Ceļu policisti notikuma vietā fiksējuši visu, kas turpmāk varētu noderēt izmeklētājiem, un šī lieta tālāk nonāks pie satiksmes noziegumu izmeklētājiem – viņi arī nolems, kurš vainojams notikušajā.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: