Seko mums

Amizanti notikumi

Vīrietis avarē, ielidojot upē, desmit minūtes pēc autovadītāja apliecības iegūšanas

Ķīnas pilsētas Zunyi iedzīvotājs desmit minūtes pēc braukšanas eksāmena upē noslīcina jaunu automašīnu, raksta Unilad.

Vīrietis, vārdā Džans, nokārtoja braukšanas eksāmenu un savā jaunajā automašīnā brauca līdz tiltam. Tikmēr draugi sūtīja ziņojumus uz viņa tālruni ar apsveikumiem. Džans, braucot jaunajā automašīnā, pieņēma lēmumu pārbaudīt savu tālruni.

Braucot un lasot apsveikumus, Džans apjuka un pārāk vēlu pamanīja, ka priekšā pa tiltu iet divi gājēji. Tā vietā, lai nobremzētu, vīrietis nobijās un pagrieza stūri pa kreisi. Rezultātā, automašīna nobrauca no tilta un iekrita ūdenī.

Džans vietējiem plašsaziņas līdzekļiem sacīja: “Braucot es mēģināju paķert telefonu un lasīt dažus ziņojumus, kad atskārtu, ka divi cilvēki bija man priekšā uz tilta. Es kļuvu nervozs un pēkšņi pagriezos pa kreisi. ”

Pēc vietējiem ziņojumiem, viņa automašīna bija jauna un tiko reģistrēta – varētu iedomāties, ka tā gaida dienu, kad Džanam likumīgi tiks atļauts vadīt automašīnu.

Videonovērošanas materiālos vīrieša baltā automašīna ir redzama pagriežoties uz Laopingas tiltu. Tuvojoties malai, tā vietā, lai tiktu nospiestas bremzes, autovadītājs transportlīdzekli virza ūdenī.

Šajā gadījumā automašīna uzreiz gan nenogrima upes apakšā (nav skaidrs, cik dziļa tā bija), dodot jaunajam autovadītājam laiku no automašīnas izkļūt.

Avots: ltv7rus instagram / unilad.co.uk

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

Seko mums

To Top