Seko mums

Dažādi

Vīrietis apzog auto un ar zagto somu ierodas policijas iecirknī

foto: pixabay

Piekdien, 26. jūnijā Rīgā, Matīsa ielā, kāds vīrietis automašīnai izsitis stiklu un no automašīnas salona nozadzis somu. Somā bijuši medikamenti, bērnu higiēnas preces un rotaļlietas. Automašīnas īpašniece atgriezusies pie spēkrata un piezvanīja Valsts policijas Rīgas Centra iecirknim, visu izstāstīja un aprakstīja, kā izskatās nozagtā soma.

Tajā pašā dienā Rīgas Centra iecirknī ieradās iepriekš policijas redzeslokā nonācis vīrietis, lai sniegtu paskaidrojumu saistībā ar citu notikumu kā pārbaudāmā persona. Policisti pamanīja, ka vīrietim līdzi ir tāda pati soma, kā iepriekš policistiem aprakstīja cietusī sieviete, tāpēc likumsargiem radās aizdomas par zādzību.

Tobrīd somas īpašniece jau rakstīja iesniegumu par noziegumu Rīgas Latgales iecirknī. Aizdomās par somas zādzību Rīgas Centra iecirkņa policisti iespējamo likumpārkāpēju turpat iecirknī aizturēja.

Aizturētais, kas iepriekš vairākreiz sodīts par zādzībām no automašīnām un narkotisko vielu nelikumīgu apriti, atzina savu vainu noziegumā. Garnadzis likumsargiem teicis, ka cerējis somā atrast vērtīgākas mantas, tāpēc somas saturu izmetis.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc panta par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: Valsts policija

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top