Seko mums

Dažādi

Vīrieši iekļūst īpašumā, piedraud ar nazi un nozog automašīnu

Foto: Shutterstock

Svētdien, 5.jūlijā Valmierā divi vīrieši pretlikumīgi iekļuva svešā īpašumā un, piedraudod ar nazi, pieprasījuši naudu. Vēlāk vīrieši nozaguši automašīnu. Likumsargi noziedziniekus aizturējuši, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas aizturēja divus vīriešus. Tie bija iekļuvuši īpašumā un, piedraudot ar nazim līdzīgu priekšmetu, kā arī pielietojot fizisku spēku, draudējuši. Sākotnēji vīriešu iecere bija nolaupīt naudu, bet tā kā to neatrada, tad no pagalma nozaga automašīnu. Tā vēlāk pamesta tika atrasta Valmierā.

Mirkli vēlāk likumsargi aizturēja divus aizdomās turētos vīriešus, kuri dzimuši 1998. un 1996. gadā. Abi vīrieši iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā. Tuvākajā laikā tiks lemts jautājums par drošības līdzekļu piemērošanu abām personām.

Kā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē, par noziedzīgajiem nodarījumiem ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešajā daļā un 176. panta pirmajā daļā paredzētām noziedzīga nodarījuma pazīmēm. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top