Seko mums

Dažādi

Vimbukrogā pie ceļa uz pludmali uzradusies zīme, kura sanikno iedzīvotājus

foto: skaties.lv

Vimbukrogā iedzīvotājiem liegta piekļuve pie iecienītās peldvietas. Aizlieguma zīme teritorijā, uzradusies reizē ar siltajiem laikapstākļiem.

“Šobrīd ir uzlikta kaut kāda ceļa zīme, pilnīgi nesaprotama, kas, cik zināms, nav legāla un vairs pie Daugavas tikt nevar,” stāsta vietējā iedzīvotāja, Inese. Situācija saasinājusies, kad līdzšinējie, blakus esošās mājas saimnieki īpašumu pārdevuši citiem cilvēkiem, kuri peldētgribētājus teritorijā redzēt nevēlas.

Ekrānuzņēmums no sižeta

Zināms, ka sauszemes josla gar ūdeņu krastu pieejama ikvienam – to pašvaldība nenoliedz, uzsverot, ka problēma rodas tajā, kā līdz tauvas joslai tikt.

“Šobrīd ir problemātika. Šī nav ceļa zīme, bet informatīva zīme. Jāsaprot, ka šī zeme ir privātīpašniekiem piederošs īpašums. Acīmredzot, privātīpašnieks ir šo zīmi uzstādījis.”

skaidro Juris Križanovskis, Ķekavas novada domes pārstāvis.

Juris piebilst, ka pašvaldība šobrīd veic sarunas ar īpašniekiem, lai saprastu kā labāk atrisināt šo jautājumu, lai nerastos konflikti īpašnieku un iedzīvotāju starpā.

Avots: skaties.lv/Bez Tabu

2
Izsaki savas domas...

avatar
1
1
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
Guntis Kārkliņšgatis
Newest Oldest Most Voted
gatis
Guest
gatis

Tur tak ir ceļš līdz pašai Daugavai.Kur tad tas pēkšņi pazuda?

Guntis Kārkliņš
Member
Guntis Kārkliņš

Pašvaldība Teritorijas plānojumā nav noteikusi publisko piekļuvi pludmalei un uz tā pamata, izejot 1000 un vienu tiesas procesu (parasti tas prasa vismaz pārdesmit gadus un daudzas nodokļu maksātāju naudas), nav izveidojusi piekļuves servitūtu, vai atsavinājusi zemi zem esošā ceļa.. Tagad, pēc Latvijas likumiem, privātīpašnieks var visus sūtīt uz poda un velt uz ceļa akmeņus un sūdzēt katru kurš iet pa to ceļu par privātīpašuma tiesību pārkāpumu, vienīgais kas viņam liegts ir rīdīt virsū suņus vai atšaut gājējus ar bisi.


Jaunākās

To Top