Vilciena negadījumā dzīvību zaudē vīrietis


Vilciena negadījumā dzīvību zaudē vīrietis

Vilciena bremzēšanas ceļš ir daudz garāks par automašīnas, autobusa vai citiem ceļa transportlīdzekļa, taču šajā gadījumā pietrūka tikai nedaudz, lai glābtu kāda pusmūža vīrieša dzīvību, kurš Liepas pagastā izdomājis stāvēt uz sliedēm.

Vilciena mašīnists uz sliedēm stāvošo, tumšās drēbēs ģērbto vīrieti pamanījis savlaicīgi un devis skaņas signālus, lai brīdinātu par tuvojošos vilcienu, taču vīrietis no vietas nav izkustējies. Aculiecinieks Andrejs stāsta, ka vilcienu nebūtu iespējams nepamanīt. Arī izbijušais dzelceļa strādnieks Viktors, kurš sastapts notikuma vietā, apstiprināja Andreja teikto – taurējošu transportlīdzekli, kas kustās tavā virzienā ar spilgtiem lukturiem nevar nepamanīt.

Vilciens brauca, uzsāka ekstremālo bremzēšanu. Sākumā skanēja signāls, kā tas paredzēts tuvojoties pārbrauktuvei. Pec tam bija nepārtraukts signāls, ka zem vilciena meties cilvēks. Viņu tā kā atmeta mālā pēc trieciena.

stāsta blakus dzīvojošais Andrejs

Mediķi pēc ierašanās uz vietas konstatējuši, ka vīrietis ir miris, kā arī minēts, ka vīrietis visticamāk nebija skaidrā prātā.

Galerija

Cilvēks gulēja nesakropļots, nekas nebija sagriezts, vienkārši atsitās ar galvu. Ne asinis, nekas, viss akurāti. Ātrie atbrauca un teica, ka bija piedzēries. Citādi jau nekā. Normāls cilvēks nemetas zem vilciena.

ar iespaidiem dalā Andrejs

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: