Vietējie Jaunolainē Mežezera vidū atrod nogrimušu auto (video)


Vietējie Jaunolainē Mežezera vidū atrod nogrimušu auto (video)

Pirmdienas, 13. septembra, rītā ugunsdzēsēju palīdzība bija nepieciešama Jaunolainē, kur vietējā ezerā atrasta nogrimusi automašīna.

Sarkans automašīnas jumts, kas gozējās Mežezera vidū, šorīt pārsteidza vairākus garāmgājējus. Lai noskaidrotu, vai nogrimušajā spēkratā neatrodas cilvēki, un lai izvilktu mašīnu no vietējo iemīļotās peldvietas, aculiecinieki izsauca glābējus.

Pie ezera sastaptie atpūtnieki bija pamanījuši, ka aizdedzē ir automašīnas atslēgas, tādēļ spriež, ka vadītājs, iespējams, bijis alkohola reibumā vai nav pazinis apkārtni.

Kāda vietējā iedzīvotāja zināja teikt, – pēc Jaunolaines pievienošanas Olaines pagastam pa iepriekš samērā mazlietoto ceļu sāka braukt vairāk spēkratu, kuri iepriekš te nav devušies. Lai gan uz ceļa ir norādes par to, kāds tas ir, ja brauc tumšā laikā, var nepamanīt tādu kā iebrauktuvi. Līdz ar to varēja būt, ka kāds, nepazīdams apkārtni, turpināja braukt pa ceļu un iebraukt iebrauktuvē, stāsta vietējā iedzīvotāja.

Tāpat viņa neizslēdz, ka vadītājs varētu būt bijis arī reibuma stāvoklī.

Uz notikuma vietu atbraukušie likumsargi stāsta, ka, pēc sākotnējās informācijas, automašīna bija novietota pie ezera ierīkotajā stāvvietā un ūdenstilpē ieripojusi pati.

Avots: skaties.lv
guest
1 Komentāri
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
BitijsLitls
BitijsLitls
13 dienām ago

Tiko no vācijas

Citi šobrīd lasa: