Seko mums

Satiksmes drošība

Vidzemē un Latgalē lietus un sniegs apgrūtina braukšanu

Šorīt, lielākoties, Vidzemē un Latgalē nokrišņi lietus un sniega veidā apgrūtina braukšanu. Vietām iespējams arī apledojums. Prognozēts, ka sniega sega pieturēsies līdz trešdienai, informē “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Kā jau bija gaidāms šogad 12.maijs dažviet Latvijā ir atnācis kopā ar pamatīgu sniega kārtu. To arī iemūžinājuši sadursme.lv aculiecinieki.

LVC aicina autovadītājus izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu. Ja ziemas uzturēšanas periods oficiāli uz valsts ceļiem beidzās 1. aprīlī, tad tagad ziemas tehnikai atkal uz laiku šis darbs būs jāatsāk. Šobrīd uz valsts ceļiem strādā vismaz 8 ziemas dienesta tehnikas vienības. Autoceļu uzturētāji veic autoceļu kaisīšanu un tīrīšanu.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) norāda, ka dienas laikā gaisa temperatūra visā Latvijas teritorijā svārstīsies no +7 līdz +10 grādiem. Pūtīs Z-ZR vējš no 3 līdz 8 m/s. Naktī uz trešdienu,13. maiju, gaisa temperatūra būs no -2 līdz +3 grādiem, bet dienā no +5 līdz +8 grādiem. Zem sniega svara var liekties uz lūzt koki.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē Waze.

Avots: lvceli.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top