Seko mums

CSNg

Video kā mikroautobuss Jelgavā ietriecies barjerās un apgāzies

Pirms dažām dienām Sadursme.lv Instagram kontā un Facebook lapā publicēja informāciju, ka Jelgava uz Stacijas ielas apļa ir apgāzies mikroautobuss.

Vakar Sadursme.lv redakcija saņēma jaunu informāciju (video), kurā redzams, kā noticis 21.februāra negadījums Jelgavā uz Stacijas ielas apļa. Video redzams, kā mikroautobuss vadītājs, braucot pa apli, nenovaldījis stūri. Ieslīdējis barjerās mikroautobuss tās notriecis un apgāzies.Video redzams kā mikroautobuss avarējis tieši priekšā gājējam pastumjot gājēju ar mašīnas priekšu, gājējs kūleņojis grāvī.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa ziņo, ka 21. februārī ap plkst. 16.34 vīrietis, vadot automašīnu VW LT35, netika gala ar transporta līdzekļa vadību un uzbrauca ceļa nožogojumam un gājējai, kura guva traumas un pēc ceļu satiksmes negadījuma tika nogādāta ārstniecības iestādē.

Pēc notikuma iepriekšējā video, kuru saņēma Sadursme.lv arī redzams, ka notikuma vietā strādā Neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Valsts policija ziņo, ka automašīnas vadītājs nav fiziski cietis. Sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Video novērošanas kameru informācija

2
Izsaki savas domas...

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MirkaJevgenijs Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
Jevgenijs
Guest
Jevgenijs

Tur asvalts ir loti slidens.. Pasam ari gadijas saniski aiziet.. Pats aplis un lidz buvniecibas veikalam pilseta iz kaut kads kiniesu asvalts..

Mirka
Guest
Mirka

tas tiešam ta ir. ari gadijas uz sausa asvalta mazliet slidet saniski . visu laiku domai ka tas ir man tadas riepas divainas …. tagad sapratu ka netikai man ta gadijas

Jaunākais

Seko mums

To Top