Ventspils policija apcietina vīrieša slepkavas


Ventspils policija apcietina vīrieša slepkavas

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas pagājušās nedēļas nogalē sāka kriminālprocesu par vīrieša slepkavību Ventspilī, liecina VP Kurzemes reģiona pārvaldes publiskotā informācija.

Uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu ir aizturētas divas personas, kurām šobrīd ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Šā gada 16. septembrī VP saņemta informācija par to, ka Ventspilī kādā dzīvoklī atrasts vīrieša līķis ar durtu brūci krūškurvī. VP par notikušo tika uzsākts kriminālprocess par slepkavību un izmeklēšanā noskaidrots, ka cietušais ar saviem paziņām svinējis savu dzimšanas dienu, lietojot alkoholu. Alkohola koplietošanas laikā izcēlās konflikts, kā rezultātā viņam tika nodarīti miesas bojājumi.

VP amatpersonas uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja vīrieti un sievieti, kuriem šobrīd ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Abi aizturētie ir personas bez noteiktas dzīvesvietas un iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā.

Saskaņā ar Krimināllikuma 116. pantu par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu – slepkavību soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem. VP turpina izmeklēšanu uzsāktajā kriminālprocesā.

VP atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Avots: vp.gov.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: