Ventspilī autovadītāji neievēro satiksmes organizācijas izmaiņas (video)


Ventspilī autovadītāji neievēro satiksmes organizācijas izmaiņas (video)

Šodien esam saņēmuši vairākus zvanus par to, ka autovadītāji neievēro vakar uzliktās ceļa zīmes un satiksmes organizācijas izmaiņas Ventspilī, uzbraucot uz tilta “zem ķieģeļa”. 

Informējam, ka par šādiem pārkāpumiem ir paredzēts sods – saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par tās prasības neizpildīšanu, kura noteikta ar ceļa zīmi “Iebraukt aizliegts”, piemēro naudas sodu velosipēda vai elektroskrejriteņa vadītājam 10 eiro apmērā, bet cita transportlīdzekļa vadītājam — 55 eiro apmērā.

Kā ziņo Ventspils brīvosta / Port of Ventspils, lai gādātu par satiksmes drošību Ventas tilta seguma atjaunošanas laikā, no 19. jūlija līdz būvdarbu beigām auto satiksme pār Ventas tiltu tiks organizēta vienā virzienā, tas ir – no Pārventas jeb Rīgas puses uz pilsētas centrālo daļu. Pretējā virzienā satiksme tiks novirzīta pa Apvedtiltu. Sabiedriskajam un operatīvajam transportam tiks saglabāta iespēja šķērsot Ventas tiltu abos kustības virzienos. Ventspils brīvostas pārvalde aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un uzmanīgi sekot ceļu satiksmes norādēm par ierobežojumiem.

Lai gādātu par satiksmes drošību Ventas tilta seguma atjaunošanas laikā, no 19.jūlija līdz būvdarbu beigām auto satiksme pār Ventas tiltu tiks organizēta vienā virzienā, tas ir – no Pārventas jeb Rīgas puses uz pilsētas centrālo daļu.

Pretējā virzienā satiksme tiks novirzīta pa Apvedtiltu. Sabiedriskajam un operatīvajam transportam tiks saglabāta iespēja šķērsot Ventas tiltu abos kustības virzienos.

Ventspils brīvostas pārvalde aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un uzmanīgi sekot ceļu satiksmes norādēm par ierobežojumiem.

Lasi vairāk informācijas.

Avots: vp.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: