Seko mums

Aktuāli

Veicot piesardzības pasākumus, CSDD atsāk teorijas eksāmenu pieņemšanu

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD), ņemot vērā daudzu klientu vēlmes, ierobežotā apjomā atsāk teorijas eksāmenu pieņemšanu tiem, kuri ir pabeiguši apmācību autoskolā, informē CSDD Komunikācijas departaments.

CSDD ir veikusi vairākus piesardzības pasākumus klientu apkalpošanas centros, tādējādi bija iespējams atsākt teorijas eksāmenu. Lai pakalpojuma saņemšana būtu klientiem un darbiniekiem droša:

  • ir pārkārtota teorijas eksāmenu zāle, nodrošinot vismaz divu metru attālumā starp klientiem;
  • klientu plūsma tiks organizēta tā, lai neveidotos lieka drūzmēšanās CSDD klientu apkalpošanas centru telpās;
  • pēc eksāmena pabeigšanas tiks dezinficēti galdi un citas virsmas, kā arī tiks vēdinātas telpas;
  • pirms pakalpojuma sniegšanas apvaicāsimies klientiem par pašsajūtu.

Vadītāja apliecības iegūšana tieši šobrīd – ārkārtējās situācijas laikā – ir īpaši noderīga tiem, kuri jau pabeiguši autoskolu un vēlas kārtot CSDD eksāmenu. Jo, kā speciālisti atzīst – šobrīd drošākais pārvietošanās veids ir privātais auto.

CSDD lūdz: “Ja nejūties vesels vai esi bijis ārvalstīs un tev bija noteikto 14 dienu karantīnu – nāc pie mums pēc karantīnas beigām.” 

CSDD informē, ka atsākot teorijas eksāmenu pieņemšanu, sākotnēji pati iestāde sazināsies ar klientiem, kuri pirms ārkārtējās situācijas bija pieteikušies eksāmeniem. Jauni pieteikumi teorijas eksāmeniem tiek reģistrēti pēc iepriekšējā pieraksta pa tālruni.

Avots: csdd.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top