Vecrīgā trīs itāļi nežēlīgi piekauj latvieti (video)


Vecrīgā trīs itāļi nežēlīgi piekauj latvieti (video)

12.augusta naktī Vecrīgā noticis nežēlīgs kautiņš, kas kādam atpūtniekam beidzies slimnīcā, bet trīs galvaspilsētas viesiem, aiz restēm, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Ap plkst. 3 naktī pie Brīvības pieminekļa patrulējošos policistus uzrunājis kāds asinīm klāts vīrietis. Redzot vīrieša šausminošo izskatu kārtības sargi vispirms izsaukuši mediķus un tikai tad centušies saprast, kas spējis ko tādu nodarīt.

“Vīrietis paskaidroja, ka neilgi pirms tam viņam uzbrukuši trīs itāļu valodā runājoši vīrieši,” stāsta policijā.

Un drīz vien, atklājies, ka stāsts par vardarbīgo trijotni nav ne par mata tiesu pārspīlēts.

Videocentra kolēģi atraduši kameru ierakstu fragmentus, kuros bija redzams nežēlīgais uzbrukums Kaļķu ielā. Sitēji, zemē gulošo apstrādājuši no visas sirds, tostarp ar kājām sperot pa galvu.

“Drīz pēc tam arī videonovērošanas centra darbinieki šos vīriešus pamanīja netālu no Daugavas. Uz turieni tika nosūtīta arī tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža,” skaidro policijā.

Pēc notikušā, aizturētajiem jau atrodoties aiz restēm gan izskanējusi versija, ka piekautais, ar kādu savu draugu esot mēģinājuši apzagt ārvalstnieku trijotni.

To, kas tad patiesībā risinājies Vecrīgā un kurš, kuram un ko nodarījis, izmeklēšanas laikā būs jānoskaidro Valsts policijas Centra iecirkņa darbiniekiem. Tomēr, lai arī kāds bija trijotnes patiesais nodoms, par tik nežēlīgu kautiņu, ar tik asiņainām sekām, tūristi var pat nonākt uz apsūdzēto sola.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: