Vardarbīgs laupītājs uzbrūk un atņem mantas, kurās atrod spirtu un piedzeras


Vardarbīgs laupītājs uzbrūk un atņem mantas, kurās atrod spirtu un piedzeras

Kāds jauns vīrietis Rīgu iecienījis kā izdevīgu pilsētu, kur regulāri doties ar autobusu, lai aplaupītu cilvēkus. Jau iepriekš sodīts par zādzībām un laupīšanu, 29 gadus vecais Vidzemes iedzīvotājs, neskatoties uz valstī noteiktajiem ierobežojumiem, turpināja ceļot un noziedzīgā veidā iegūt iztikas līdzekļus. Šonedēļ paveicis kārtējo uzbrukumu, viņš drīz vien aizturēts, vēsta raisījums “Degpunktā.”

Darba dienas vakarpusē, pēc plkst. 21.00 kāds vīrietis mēroja ceļu ar trešo trolejbusu. Viņam rokās bija iepirkumu maisiņš ar pārtikas krājumiem vairākām dienām, kā arī portfelis. Izkāpjot sabiedriskā transporta galapunktā Kundziņsalā 59 gadus vecais kungs devās mājup, taču viņu apturēja kāds jauns vīrietis, kas no kabatas izvilka nazi un pielika upurim pie rīkles.

“Sākumā uzprasīja uzpīpēt, pēc tam vairāks reizes iesita pa seju un piedraudēja ar nazi. Cietusī persona uzzvanīja policijai un pastāstīja, ka viņu ir aplaupījis jaunietis, nolaupījis personīgās mantas, pārtikas produktus un aizmucis sarkandaugavas virzienā,”

stāsta Norberts Trepša, VP Ziemeļu iecirkņa kriminālpolicijas priekšnieks.

Uz notikuma vietu tika izsaukti likuma sargi, kuri ieradās pie ievainotā vīrieša un ekipāža kopā ar radiniekiem devās meklēt laupītāju. Drīz vien, uzbrucējs tika atrasts uz ielas piedzēries. Laupītājs zagtajās mantās atrada medicīniskā spirta pudeli ar 97 grādu koncentrāciju. Cietušais bija paredzējis to atšķaidīt ar glicerīnu, lai savai ģimenei izveidotu roku dezinfekcijas līdzekļus, bet laupītājs to paspēja izdzert.

Par smago noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem. Tiks ņemts vērā arī fakts, ka sākotnēji laupītājs meloja policijai par savu identitāti un centās uzdoties par savu radinieku.

Avots: skaties.lv/Degpunktā
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: