Seko mums

CSNg

Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus no Ventspils ceļu satiksmes negadījuma

Jau ziņojām, ka 29. oktobrī Ventspilī, uz autoceļa A10 181km, notikusi smaga autoavārija. Sadursmē iesaistīta smagā automašīna “Volvo” ar piekabi, kuru vadīja 1968.gadā dzimis vīrietis un automašīna “Nissan”, kuru vadīja 1952.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā gāja bojā automašīnas “Nissan” vadītājs. Transportlīdzekļa “Volvo” vadītājs negadījumā nav cietis.

Valsts policijā izmeklēšanas laikā ir iegūta informācija par negadījuma apstākļiem, kuriem nepieciešams apstiprinājums, t.i. citu aculiecinieku redzētais, varbūt jau videoreģistratora ierakstītais. Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus, kuri būtu novērojuši notikuma gaitu īsi pirms sadursmes, laika posmā aptuveni no plkst.8:40 plkst. 8:47.

Sadursmē iesaistītai “VOLVO FH520” bija ar sudrabotas, gaišas krāsas kabīni un puspiekabe bija vienkārša platforma bez bortiem un bez kulbas. Cietusī vieglā automašīna bija gaiši pelēkas krāsas “NISSAN X TRAIL” džips.

Valsts policija lūdz aculiecinieku palīdzību, zvanīt pa tālruņa numuru 63604750, 110 vai sūtīt informāciju e-pastā: vesma.leitarte@kurzeme.vp.gov.lv

video
Avots: Valsts policijas facebook.com

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top
Hide picture