Seko mums

Vidzemē

Valmieras pusē jaunietis, vadot “BMW”, iekļūst traģiskā autoavārijā un iet bojā

Ceturtdien, 23. janvāra rītā Valmieras pusē, pie Zilākalna ciemata, noticis traģisks ceļu satiksmes negadījums, kurā dzīvību zaudējis kāds 19 gadus vecs puisis.

Jaunietis vadot “BMW” automašīnu, nespēja novaldīt tā stūri un ietriecās kokā. Valsts policija apstiprina, ka notikuma vietā strādājuši kopā ar ugunsdzēsējiem, kuri, izmantojot hidrauliskos instrumentus, atsvabināja upuri no metāla sprosta. Vīrietis gāja bojā mediķu brigādes automašīnā.

Sadursme.lv aculiecinieks ziņoja, ka “Jaunietis, vadot “BMW”, apdzinis divas automašīnas, atgriežoties savā joslā, ir zaudējis vadību pār automašīnu, saslīdējis un ietriecies kokā.”

Vēsti par notikuši nelielā Zilākalna ciemata iedzīvotāji saņēmuši ap plkst. 8.00. Visiem labi pazīstams un cienīts puisis turpat pie miesta robežas gāja bojā autoavārijā. Ikviens zina jaunieša ģimeni, un ziņas par notikušo izplatījās ātri.

“Visi viņu pazīst. Viņš bija zelta cilvēks – nedzēra, nepīpēja. Šeit viņš brauca lēnām, lai nemaisās kā citi. Šis puika nekāds “gončiks” nebija,” stāsta Viktors, kurš pazinis bojāgājušo puisi.

Izskaidrojumu negadījumam vietējiem rast ir grūti. Iedzīvotāji apgalvo, ka, iespējams, spēkrata vadību ietekmēja ceļa seguma stāvoklis.

“Jauns bija. Pa ātru, protams! Tikai 19, visa dzīve sākās, visādi gadās, ceļi vainīgi, agresivitāte. Ko darīt, katrs mēs esam sev dzīvē likteņa kalēji,” norāda Zilākalna iedzīvotājs Sergejs.

Operatīvos dienestus izsauca viena no tām automašīnām, ko viņš apdzina, – lieciniece, kas apstājās, kad ieraudzīja negadījumu un izsauca visus nepieciešamos dienestus, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona satiksmes uzraudzības rotas inspektore Kristīne Boževniece.

Avots: Skaties.lv/Degpunktā
avatar

Jaunākais

To Top