Valmiera neekonomē!


Valmiera neekonomē!

Valmieras pusē 2021. gadā novērotas izmaiņas auto pirkšanas kultūrā. Krietni pieaudzis pieprasījums pēc vidēja izmēra apvidus automobiļiem, kā arī ietilpīgiem ģimenes spēkratiem. Valmieras lielākais auto tirgotājs ‘’Autovia’’, kas veicis nelielu izpēti savu klientu auto izvēlēs, neņemas prognozēt, ko varētu sagaidīt 2022. gadā.

Kopš 2020.gada 31.oktobra Valmieras lielākais mazlietoto auto parks ‘’Autovia’’ ir sekojis līdzi, kāda ir ‘’Autovia’’ klientu, un tai skaitā, arī valmieriešu auto pirkšanas kultūra. 2021.gadā vislielākā interese novērota par Audi, BMW un Volvo markas spēkratiem. Turpretī visvairāk pirktie automobiļi ir vidēja izmēra apvidus automobiļi, universāļi, kā arī ietilpīgi ģimenes spēkrati.

Šogad starp pirktākajiem auto īpaši dominē automašīnas ar dīzeļdegvielu. Kaut ‘’Autovia’’ klientu lokā ‘’dīzelis’’ ir pieprasītāks par benzīnu, klienti no Valmieras, biežāk kā citi, dod priekšroku tieši benzīna dzinējiem. Īpaši 2021.gadā pieaugusi prasība pēc ekonomiskākiem auto, tomēr liels pulks valmieriešu nebaidās iegādāties automašīnas ar lielākiem dzinējiem. Izmaiņas novērotas arī pārnesumkārbas izvēlē, kaut vienlīdz aktīvi pērk gan automašīnas ar automātisko pārnesumkārbu, gan ‘’manuāļus’’, palēnām klienti, sevišķi pieredzējuši šoferi, lemj par labu ‘’automātiem’’. ‘’Autovia’’ spriež, ka šī tendence pāriet no ‘’manuāļa’’ uz ‘’automātu’’ ir, galvenokārt, 2 gadījumos – ”automātu” piedāvātais komforts un jauno šoferu izvēle kārtot tiesības uz auto ar automātisko kārbu. Kaut arī mainoties auto pirkšanas kultūrai, ‘’Autovia’’ komentē, ka svarīgākie kritēriji auto izvēlē joprojām ir: auto kvalitāte, izturība, cena un lietošanas izmaksas.

‘’Autovia’’ ir lielākais auto parks Valmierā, Rīgas ielā 62, ar vairāk kā 100+ mazlietotiem un lietotiem automobiļiem no Vācijas un visas Eiropas.

Uzņēmums Valmierā vārtus ver ikvienam auto gribētājam no pirmdienas līdz sestdienai,
www.autovia.lv

Avots: autovia.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: