Valdlaučos iereibis Mercedes vadītājs, bēgot no policijas, sabojā 3 spēkratus (video)


Valdlaučos iereibis Mercedes vadītājs, bēgot no policijas, sabojā 3 spēkratus (video)

Šodien, 16. novembrī, ap pulksten 10.50 Valsts policija saņēma informāciju, ka Ķekavas novadā, Valdlaučos brauc kāds, iespējams, iereibis automašīnas Mercedes-Benz vadītājs, notikušā apstākļus skaidro Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Līna Kaļķe.

Pēc brīža likumsargi pamanīja minēto transportlīdzekli un lika to apstādināt, taču tā vadītājs uzsāka bēgšanu. Automašīnas vadītājs, bēgot no likumsargiem, bojāja vairākus spēkratus –  Mercedes-Benz markas evakuatotu, automašīnu KIA, kura sadursmes rezultātā tika uzstumta automašīnai Ford.

Pēc spēkratu apskādēšanas, Mercedes-Benz spēkrata vadītājs pameta automašīnu un metās bēgt, taču Valsts policijas darbiniekiem izdevās vīrieti aizturēt.

Veicot alkohola pārbaudi, tika konstatēts, ka autovadītājs braucis stiprā alkohola reibumā – 2,88 promiles, kā arī viņam nebija transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Par šo pārkāpumu Valsts policija ir uzsākusi kriminālprocesu.

Tāpat ir sastādīti vairāki administratīvā pārkāpuma procesi  – gan par avārijas izraisīšanu, gan par nepakļaušanos personas, kura ir pilnvarota pārbaudīt transportlīdzekļa vadītāja dokumentus, atkārtotai vai vairākkārtējai prasībai apturēt transportlīdzekli (par bēgšanu), kā arī par to ka nebija veikta transportlīdzekļa obligātā civiltiesiskā apdrošināšana.

Avots: vp.gov.lv
guest
1 Komentāri
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Citi šobrīd lasa: