Seko mums

Latvijā

Valdība atbalsta ES struktūrfondu un Kohēzijas fonda finansējuma pārdali projektiem transporta jomā

foto: currencylive.com

Šodien 19.maijā Ministru (MK) kabinetā akceptētais informatīvais ziņojums paredz Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu un Kohēzijas fonda finansējuma pārdali un risinājumus Covid-19 seku mazināšanai satiksmes jomā, informē “Satiksmes ministrija.”

Satiksmes ministrija izstrādātie priekšlikumi alternatīviem projektiem transporta jomā 283 miljonu eiro apmērā paredz investīcijas ostu, dzelzceļa un platjoslu infrastruktūrā un videi draudzīgā sabiedriskajā transportā. Minēto projektu īstenošana ļaus samazināt transporta nozares ietekmi uz vidi, palielināt tās drošību un efektivitāti, kā arī pozitīvi ietekmēs nodarbinātību un ekonomisko aktivitāti saistītajās nozarēs.

Valdībā izskatītie priekšlikumi projektiem transporta jomā tiks finansēti no līdzekļiem, kas bija paredzēti pārtrauktajiem dzelzceļa infrastruktūras projektiem (Latvijas dzelzceļa tīkla elektrifikācija un Daugavpils pieņemšanas parka un tam piebraucamo ceļu attīstība). Pēc sagatavoto priekšlikumu saskaņošanas ar Eiropas Komisiju tiks veikti grozījumi darbības programmā un izstrādāti jauni vai veikti grozījumi esošajos MK noteikumos.

Avots: sam.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top