Vakardienas autoavāriju apskats uz Latvijas ceļiem


Vakardienas autoavāriju apskats uz Latvijas ceļiem

2. decembrī pulksten 13:36 Cēsu novadā, Liepas pagastā uz autoceļa Valmiera – Cēsis – Drabeši, sieviete, vadot automašīnu “BMW”, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītāja, kura nogādāta medicīnas iestādē. Policijā sākts administratīvais process.

2.decembrī pulksten 17:24 Cēsu novadā, Priekuļu pagastā uz autoceļa Valmiera – Cēsis – Drabeši, vīrietis, vadot automašīnu “VW Golf”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītājs. Policijā sākts administratīvais process.

2. decembrī Tukumā, Dzelzceļa ielā, vīrietis vadīja automašīnu „Volkswagen Golf” un netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, kā rezultātā iebrauca pretējā braukšanas joslā, izraisot sadursmi ar pretī braucošo automašīnu „Mercedes-Benz E250”. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

2. decembrī Jelgavā, Rūpniecības ielā, notika sadursme starp automašīnām „Audi A2” un „Opel Astra”. Negadījumā traumas guva automašīnas „Opel Astra” vadītājs, kurš tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

2. decembrī Dobeles novada Bērzes pagastā uz autoceļa Jelgava – Dobele – Annenieki 28. kilometrā 2003. gadā dzimusi jauniete vadīja automašīnu „Honda Accord” un neizvēlējās drošu un ceļa segumam un meteoroloģiskajiem laika apstākļiem atbilstošu ātrumu, kā rezultātā iebrauca pretējā braukšanas virziena joslā, kur izraisīja sadursmi ar automašīnu „Volvo XC70”. Negadījumā traumas guva abu automašīnu vadītājas un viena pasažiere. Cietušās personas tika nogādātas ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

2. decembrī Dobeles novada Bērzes pagastā vīrietis vadīja kravas transportlīdzekli „Mercedes-Benz Atego 1518” un neizvēlējās drošu un ceļa segumam un meteoroloģiskajiem laika apstākļiem atbilstošu ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā nav fiziski cietušu personu. Bojāta automašīna. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

3. decembrī Dobeles novada Jaunbērzes pagastā vīrietis vadīja automašīnu „Ford Focus” un neizvēlējās drošu un ceļa segumam un meteoroloģiskajiem laika apstākļiem atbilstošu ātrumu, kā rezultātā iebrauca pretējā braukšanas virziena joslā, kur izraisīja sadursmi ar automašīnu „Toyota Avensis”, kuras vadītājs negadījumā guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Avots: vp.gov.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: