Seko mums

Dažādi

Vairums uzskata, ka valstij jāatbalsta finansējumu, lai iegādātos jaunu auto

foto: autodna.lv

Covid – 19 krīzes rezultātā ir iedragāts jaunu auto tirgus, respektīvi, valsts iedzīvotāji un uzņēmēji retāk iegādājas jaunus auto, nekā pirms pandēmijas sākuma. Ņemot to vērā, Latvijas Auto asociācija ir aicinājusi stimulēt jaunu auto tirgu.

Viens no ierosinājumiem ir valstij atbalstīt līzinga finansējumu jaunas automašīnas pirmajai iemaksai. Norisinājusies “Kantar” aptauja un dati liecina, ka gandrīz puse – 48 %, no aptaujātiem Latvijas iedzīvotājiem, kas bijuši vecumā no 18 līdz 60 gadiem piekrīt šim ierosinājumam, uzskatot, ka tiešām ir nepieciešams valsts atbalsts iedzīvotājiem līzinga finansējuma pirmās iemaksas segšanai, lai iegādātos jaunu automašīnu.

Turpretī 36% no aptaujātajiem cilvēkiem neuzskata, ka atbalsts iedzīvotājiem būtu nepieciešams. Šajā aptaujā konkrēta viedokļa nebija 16% cilvēku. Vairāk uzzini, skatoties raidījumu “900 sekundes”.

Avots: skaties.lv / 900 sekundes

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
IlmisEs
Newest Oldest Most Voted
Es
Guest
Es

Nevajag

Ilmis
Guest
Ilmis

Kārtējais bonusiņš turīgajiem, kas tikai palielinās sociālo plaisu….


Jaunākās

To Top