Seko mums

Aktuāli

Vairākās pilsētās notiks bezmaksas automašīnu pārbaudes, kas palīdzēs sagatavoties ziemai

No 30. oktobra līdz 8. novembrim sešās Latvijas pilsētās notiks bezmaksas automobiļu pārbaudes, kurās autovadītājiem būs iespēja noskaidrot, vai viņu auto pilnvērtīgi darbojas visas drošības sistēmas, ieskaitot elektroapgādi. 

Akcijas laikā ar “Inter Cars Latvija” piegādātajām un apkalpotajām diagnostikas iekārtām tiks pārbaudītas auto elektroapgādes un drošības sistēmas, ko ikgadējās tehniskās apskates laikā parasti nav iespējams kontrolēt, taču to nevainojama darbība ir svarīga drošībai, īpaši laikā, kad pieaug diennakts tumšo stundu skaits.

Visām automašīnām tiks veikta lukturu pārbaude, noteikta logu slotiņu kvalitāte un riepu atbilstība tehniskajiem noteikumiem un sezonai. Pēc pārbaudes autovadītāji saņems speciālistu slēdzienu, kas palīdzēs sagatavoties ziemas braukšanas sezonai.

Pēc vadītāja izvēles automobilim varēs pārbaudīt arī drošības sistēmas (bremžu pretbloķēšanas sistēmu ABS, stabilitātes kontroles sistēmu ESP, gaisa drošības spilvenus u.c.) vai būtiskākos elektroapgādes mezglus (akumulators, starteris, ģenerators).

“Tuvojoties ziemai, ārkārtīgi svarīgi ir sagatavoties gan autovadītājiem pašiem, gan parūpēties par automašīnas tehnisko stāvokli. Tas nozīmē ne tikai aprīkot auto ar ziemas riepām un ledus vai sniega skrāpjiem, bet arī pārbaudīt drošības un elektro- sistēmas. Atskatoties uz pērno gadu rezultātiem, secinām, ka šādas pārbaudes ir ļoti vajadzīgas un autovadītāju vidū augsti novērtētas”, tā par pasākuma nozīmi bilst Drošas braukšanas skolas direktors Jānis Vanks.

Jāpiebilst, ka pērn līdzīgā akcijā tika pārbaudīti gandrīz 600 automobiļi, vairāk nekā pusei atklājot dažāda līmeņa nepilnības, par ko daudzi vadītāji pat nenojauta.

Bezmaksas Servisa dienu piedāvā “Drošas Braukšanas Skola” (DBS Autoskola) sadarbībā ar “Circle K” degvielas uzpildes stacijām, “Inter Cars Latvija” un “Ceļu satiksmes drošības direkciju” (CSDD).

Automašīnu bezmaksas pārbaudes notiks:

30. oktobrī Daugavpilī, Ventspils ielā 28, “Circle K” DUS un CSDD filiālē Kraujas ielā 3;
31. oktobrī Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 143b, “Circle K” DUS un CSDD filiālē Jupatovkas ielā 1a;
1. novembrī Valmierā, Ausekļa ielā 26, “Circle K” DUS un CSDD filiālē E. Lācera ielā 3;
6. novembrī Liepājā, Esperanto 2/8, “Circle K” DUS un CSDD filiālē Brīvības ielā 148;
7. novembrī Jelgavā, Brīvības bulvarī 1, “Circle K” DUS un CSDD filiālē Satiksmes ielā 2a;
8. novembrī Rīgā, Duntes ielā 15, “Circle K” DUS un CSDD Antenas ielā 2.

Avots: dbs.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

Seko mums

To Top