Vairāk par traģisko negadījumu Olaines novadā


Vairāk par traģisko negadījumu Olaines novadā
foto: sadursme.lv / Ekrānuzņēmums, Degpunktā

Piektdien 83 gadus vecās sirmgalves istabu izgaismoja operatīvo dienestu bākugunis, jo netālu no mājas, uz autoceļa Tīraine-Jaunolaine kāda automašīna nāvējoši notrieca vīrīti, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Kundze stāsta ka pāris metru attālumā no viņas žoga gāja bojā cilvēks, kuru notrieca automašīna. Arī apkaimes iedīvotāja Jāņa dzīvesbiedre redzēja nepatīkamo skatu, atgriežoties mājās no darba. Jānis stāsta: “Sieviņa brauca no Rīgas un redzeja. Tur essot bijusi asins šalts uz ceļa.” Vīrietis saka, ka šajā ceļa posmā gar šoseju staigā daudzi ļaudis, jo tas ir vienīgais veids kā tikt no autobusa pieturas līdz mājām. “Trotuārs beidzas tur, pie ieliņas. Līdz Jaunpilij jau varēja gan veloceliņu, gan trotuāru uztaisīt, citādi visi te iet pa braucamo daļu,” tā Jānis. Vietējie spriež, ka autovadītājam pašam vajadzētu zvanīt uz iecirkni.

Ekrānuzņēmums, Degpunktā

Kā jau iepriekš ziņojām, piektdien 13.novembrī ap plkst 19.00 notika traģisks negadījums pēc kura automašīnas vadītājs pameta guļošo vīrieti un aizbrauca prom. Policija lūdz cilvēku palīdzību autovadītāja meklēšanā. “Ja aculiecinieki šajā laika posmā piektdienā ir manījuši vai nu aizdomīgu automašīnu, vai arī gājēju, tad aicinām ziņot, vai arī, ja ir no videoreģistratoriem kāds ieraksts, tad aicinām to iesniegt Valsts policijai, ” saka Valsts policijas pārstāve, Līna Kaļķe.

Policija lūdz aculieciniekus sazināties zvanot pa tālruņa numuru 67219782 vai 110. Vairāk uzzini skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Reno
Newest Oldest Most Voted
Reno
Guest
Reno

Meklējiet kaktu servisos,noteikti kautkur mašīna tiek slēpta. Ceļu policija varēja vairāk braukt ar netraferētām mašīnām.plakanciemaa katru rītu stripaam nesās 100km,kur zīme 50.brivdienaas braukaa pat sarijušies.

Citi šobrīd lasa: