Vairāk nekā puse aptaujāto zin kā nelaimes gadījumā sniegt medicīnisko palīdzību


Vairāk nekā puse aptaujāto zin kā nelaimes gadījumā sniegt medicīnisko palīdzību
1188.lv

Katram ir jābūt gatavam sniegt pirmo medicīnisko palīdzību ne tikai sev, bet, ja nepieciešams, arī apkārtējiem. It īpaši tas attiecas uz autovadītājiem.

Raidījums “900” sekundes vēsta, ka izsludinātā “Kantar TNS” aptaujas rezultāti liecina, ka vairāk nekā puse jeb 57% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem ir norādījuši, ka zinātu, kā pareizi rīkoties un sniegt pirmo medicīnisko palīdzību, ja pēkšņi notiktu nelaimes gadījums. Savukārt trešdaļa jeb 33% aptaujāto to nezinātu. Vēl desmitā daļa jeb 10% iedzīvotāju nav sniegusi konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Valstī ik dienu notiek vairāki ceļu satiksmes negadījumi, kuros kāds no auto vadītājiem vai pasažieriem cieš. Kā informē Valsts policija, pagājušajā diennaktī, no 6. jūlija rīta līdz 7.jūlija rītam, valstī reģistrēti 70 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 18 cilvēki.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: skaties.lv / 900 sekundes

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: