Vairāk kā mēnesi jāgaida rindā uz CSDD eksāmenu: Autovadītājs neizpratnē


Vairāk kā mēnesi jāgaida rindā uz CSDD eksāmenu: Autovadītājs neizpratnē
foto: Bez Tabu

Topošais autovadītājs novembrī pieteicies B kategorijas vadīšanas eksāmenam ar automātisko ātrumkārbu. Vīrietis pārsteigts, ka ātrākais pieejamais eksāmena laiks ir tikai janvāra sākumā, vēsta raidījums “Bez Tabu”.

Topošais autovadītājs atklāj: “Braucu regulāri gar Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) nodaļu Rīgā, Bauskas ielā, un redzu, ka stāvvieta ir pilna ar CSDD eksāmenu automašīnām. Kāpēc tad ir tik garas rindas? Varbūt jūs varat kaut kā palīdzēt?”

Raidījums novēro, ka arī Covid-19 apdraudējuma laikā CSDD nodaļa Bauskas ielā ir gana noslogota. Pie stūres ar masku uz sejas eksāmens ilgst aptuveni 45 minūtes. Katrā eksāmena automašīnā starp topošo autovadītāju un inspektoru ir izveidota plastikāta siena. Neatkarīgi no braukšanas eksāmena rezultāta, pēc katra brauciena inspektors dezinficē transportlīdzekli – tas arī aizņem laiku.

Ekrānuzņēmums, Bez Tabu

Raidījums uzrunāja eksaminētos transportlīdzekļu vadītājus. Izrādās, ka līdz eksāmenam patiešām ir jāpagaida vairākas nedēļas. Kāda autovadītāja atklāj, ka gaidīšanas laiku izmantojusi, lai kārtīgi sagatavotos pirms eksāmenam.

Savukārt CSDD pārstāve Ieva Bērziņa akcentē, ka, piesakoties vadīšanas eksāmenam, būtu tomēr vērts ieskatīties CSDD mobilajā lietotnē, jo cilvēki, kuri laikus piesakās eksāmenam, īsi pirms atbildīgā brīža tomēr paziņo, ka nevarēs ierasties noteiktajā laikā. Vairāk uzzini, skatoties raidījumu “Bez Tabu”.

Avots: skaties.lv/Bez Tabu

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: