Seko mums

Dažādi

Vai “Rīgas satiksme” cilvēku pārvadājumos izmanto nodilušas riepas?

Kāds Facebook.com lietotājs savā profilā pirms pāris dienām dalījies ar fotouzņēmumiem, kuros redzams “Rīgas satiksmes” autobuss ar braukšanai nepiemērotu, nodilušu riepu.

Vīrieša sašutumu pauž tas, ka pasažieri, tostarp bērni, tiek pārvadāti ar tik nedrošu transportlīdzekli, kas jebkurā brīdī var izraisīt avāriju. Turklāt vīrieti ironiski sasmīdinājis tas, ka autobusa aizmugurējo daļu rotā “Yokohama” riepu reklāma, kas veido izteiksmīgu pretstatu ar paša autobusa tehnisko stāvokli.

Par spīti citu interneta lietotāju diskusijām, kāds cits vīrietis ievietojis ekrānšāviņu no sarakstes ar “Rīgas satiksmi”. Reaģējot uz šo konkrēto situāciju, “Rīgas satiksmes” pārstāvis atklāj, ka iemūžinātā riepa bijusi rezerves riepa, kas uzlikta, lai novērstu tehniskas problēmas. Autobuss ar rezerves riepu var turpināt braucienu līdz maiņas beigām, kad riepa tiek atkārtoti nomainīta ar jaunu.

Ceļu satiksmes noteikumi pareidz, ka minimālais autobusu, kravas automobiļiem ar pilnu masu virs 3,5 t un to piekabju (puspiekabju) ar pilnu masu līdz 3,5 t riepu protektora augstums periodā no 1.martam līdz 1.decembrim  ir 2 mm.

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top