Seko mums

Aktuāli

Vai automašīnās drīkst braukt vairāk kā divas personas? : Kontrolējot ierobežojumus, policija uzrauga arī tās

foto: Valsts policija

Valsts policijai nav pamata vērtēt pārkāpumu gadījumos, ja ārkārtējās situācijas laikā vairāk nekā divas personas dodas uz darbu vienā automašīnā, informēja Valsts policijā.

Valsts policija bija saņēmusi jautājumus par to, vai tiek pārbaudītas automašīnas, kurās pārvietojas vairāk, nekā divas personas, kā arī vai šādi, vairākām personām pārvietojoties, arī tiek piemērots sods.

“Varam apstiprināt, ka kontrolējot citus ārkārtējās situācijās ierobežojumus, policija arī preventīvi uzrauga un atsevišķos gadījumos arī pārbauda automašīnas. Bet policijas mērķis pavisam noteikti nav sodīt, ”

ziņo Valsts policija.

Policija informē, ka gadījumos, ja vairāk, nekā divas personas pārvietojas vienā automašīnā, piemēram, dodoties uz darbu, vai šīs personas ir vienas ģimenes locekļi, šobrīd policijai nav iemesla vērtēt to kā pārkāpumu. Tomēr vienlaicīgi Valsts policija norāda, ka personām ir jāizturas atbildīgi un jāievēro fiziskās distancēšanās noteiktās prasības.

Jau iepriekš ziņojām, ka sākoties šai nedēļai Valsts policija lielākos un mazākos dzīvojamos rajonos skaļrunos informē par Covid-19 ierobežošanas pasākumiem. Norādot, ka cilvēki nedrīkst pulcēties, ir jāievēro divu metru distance, blakus var atrasties ne vairāk par divām personām vai ģimenes lokā.

Avots: Valsts policija

4
Izsaki savas domas...

avatar
2
2
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4
GuntisTasPatsPeterisKristaps
Newest Oldest Most Voted
Kristaps
Guest
Kristaps

Un ja no darba brauc vairāk nekā divas personas viena automašīna. ??? Ko tad.

Peteris
Guest
Peteris

Sods 😂😂,no darba ar kājām jāiet

Guntis
Guest
Guntis

Rakstu izlasīji līdz galam un saprati?

TasPats
Guest
TasPats

Stulbumu stulbums,kājām ejot protams mazāks risks saslimt, vai varbūt man kā šoferim divreiz braucot ,idiots tas kurš šito izdomāja un pieņēma


Jaunākās

To Top