Seko mums

Ārzemēs

Vācijā kravas auto šoferim piespriež divu gadu cietumsodu par auto bīstamu apdzīšanu: VIDEO

Vācijā aizvadītā gada nogalē tiesa piespriež cietumsodu čehu kravas auto vadītājam par ļoti bīstamu apdzīšanas manevru, kas gandrīz izraisīja frontālo sadursmi ar pasažieru autobusu.

2019. gada 22. janvārī kāds auto šoferis ar video reģistratoru fiksējis incidentu un video publicējis interneta vietnē “Facebook”. Video redzams, ka Bavārijā kravas auto veica bīstamu apdzīšanas manevru vietā, kur tas nebija atļauts un ceļš bija grūti pārredzams.

Dažas dienas pēc video publicēšanas Vācijas varasiestādes izsludināja minētā kravas auto vadītāju meklēšanā. Noskaidrots, ka kravas auto vadītājs bijis Čehija pilsonis.

Čehijas varasiestādes kravas auto vadītāju apcietināja, ņemot vērā Vācijas izdoto Eiropas Savienības mēroga orderi.

Apsūdzība uzskatīja kravas auto šofera rīcību par slepkavības mēģinājumu un tiesai pieprasīja viņam trīs gadu ieslodzījumu, taču piemērots nosacīts sods. Rezultātā tiesa piesprieda divus gadus un trīs mēnešus cietumā, kā arī autovadītāja tiesību liegumu uz četriem gadiem.

Avots: Delfi.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
trackback

[…] ka Vācijā aizvadītā gada nogalē tiesa piesprieda vairāk kā 2 gadu cietumsodu, kā arī autovadītāja tiesību liegumu uz četriem gadiem čehu kravas auto vadītājam par […]


Jaunākais

To Top