Vācijā BMW vadītājam piespriež 1500 eiro sodu par vidējā pirksta rādīšanu fotoradaram


Vācijā BMW vadītājam piespriež 1500 eiro sodu par vidējā pirksta rādīšanu fotoradaram
carbuzz.com

Vācijā kāds jauns autovadītājs, braucot ar “BMW X5” apvidus automobili fotoradaram parādījis vidējo pirkstu. Fotoradars arī fiksējis, ka autovadītājs braukšanas ātrumu pārsniedza par 11 km/h. Ņemot vērā foto iemūžināto žestu, tiesa nolēmusi vīrietim piespriest 1500 eiro naudas sodu.

Lielākā daļa no autovadītājiem ātrumu palēlina, redzot ātruma kameru, bet ir arī izņēmumi, piemēram, kāds 26 gadus vecs autovadītājs, kurš tika pieķerts, ātruma kamerai rādot vidējo pirkstu. Jaunais vīrietis brauca ar automašīnu BMW X5 E70 caur ātruma kontroles punktam, kas atradās netālu no Kulmbahas, Bavārijā. Bet vīrieša spontānā rīcība noveda pie rekordlielas soda naudas.

Publicitātes foto

Ātruma kamera pieķēra vadītāju pārkāpjot 11 km / h, kas parasti novestu pie 20 eiro lielas soda naudas. Taču, tā kā BMW vadītājs policijai adresēja vidējā pirksta žestu un notikušais tika iemūžināts fotogrāfijā, Bavārijā izskatīja šo incidentu un lēma daudz bargāku sodu, jo klasificēja to kā ceļu policijas darbinieku aizvainošanu. Rezultātā vīrietim būs jānomaksā 1500 eiro, kas ir 75 reizes augstāks naudas sods nekā būtu bijis jāmaksā par samērā nelielo ātruma pārsniegšanu. Neskaitot bargo naudassodu, BMW autovadītājam noteikts arī viena mēneša tiesību liegums.

Šis gadījums vēlreiz pierāda to, ka nekontrolētas emocijas nav laba ideja piedaloties ceļu satiksmē. Ja turat vēsu prātu pat pretrunīgās situācijās, jūs noteikti varat ietaupīt daudz naudas un daudz nepatikšanu.

Avots: bmwblog.com

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Artis
Newest Oldest Most Voted
Artis
Guest
Artis

Pastulbi. Vidējā pirksta parādīšanu elektroniskai ierīcei kvalificēt, kā policijas apvainošanu. Mans advokāts tiesā vinnētu

Citi šobrīd lasa: