Vācijā automašīna ietriecas gājēju pūlī: Pieci bojāgājušie


Vācijā automašīna ietriecas gājēju pūlī: Pieci bojāgājušie

Vācijā, Trīrē otrdien 1.decembrī automašīna ietriekusies cilvēku pūlī gājēju zonā. Tika nogalināti pieci cilvēki, tostarp 9 mēnešus vecs bērns, bet vairākas personas guvušas ievainojumus.

Kāds aculiecinieks stāstījis, ka tumši pelēks luksusa apvidus auto “Range Rover” lielā ātrumā traucies pa ielu. Cilvēki esot atsviesti uz visām pusēm. Pa gaisu aizlidojuši arī bērnu ratiņi.

Policija autovadītāju aizturējusi. Vainīgais esot 51 gadus vecs vācietis, vietējais iedzīvotājs. Amatpersonām pašlaik šķiet, ka incidentam neesot politiski motīvi. Tomēr vēl notiek izmeklēšana. Policijas pārstāvji nopratina galveno aizdomās turamo. Štata iekšlietu ministrs Rodžers Levents uzskata, ka autovadītājs speciāli izraudzījies upurus braucot nevis taisni, bet gan “zigzaga līnijā”, lai nodarītu lielāku kaitējumu.

foto: mia.mk

Starp mirušajiem ir 9 mēnešus vecs zīdainis, 73 gadus veca sieviete, kā arī vēl divi iedzīvotāji no Trīras. Savukārt piektais upuris nomira vēlāk pēc incidenta. Pats incidents ilga četras minūtes.

Izmeklētāji apgalvo, ka aizturētais incidenta laikā transportlīdzeklī sēdējis viens pats. Un vīrietis iepriekš nebija nonācis policijas redzeslokā. Vīrietis nozieguma izdarīšanas brīdī bija piedzēries un pēc tam pretojās arestam.

Trīra atrodas apmēram 193 kilometrus uz rietumiem no Frankfurtes, netālu no robežas ar Luksemburgu. Pilsētā dzīvo aptuveni 110 000 cilvēku.

Avots: mia.mk & tekdeeps.com

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: