Seko mums

Aktuāli

Vāc parakstus pret “Pasažieru vilciens” zīmola maiņu

jekabpils.lv

Iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” sākta parakstu vākšana pret AS “Pasažieru vilciens” zīmola maiņu par “ViVi Latvia”.

Iniciatīvu iesniedzis Artūrs Ikvilds, kurš skaidro, ka bez plašākas apspriešanas plānots mainīt Latvijai svarīga uzņēmuma “Pasažieru vilciens” nosaukumu uz “ViVi Latvia”, kas ir “ļoti neizteiksmīgs, nelatvisks, valsts uzņēmumam nepiedienīgs nosaukums”. Artūrs atgādina, ka līdzīga situācija bijusi arī ar “Lattelecom” pārdēvēšanu par “Tet”.

Idejas aprakstā skaidrots, ka sekas šim pasākumam varētu būt jaunas darbinieku formas, vizītkartes, veidlapas, mājaslapas dizains un pārējais, kas izmaksās daudzus tūkstošus eiro. Iniciatīvas autors atgādināja, ka nepieciešamība mainīt nosaukumu tiek pamatota ar sliktu uzņēmuma reputāciju, kas radusies vilcienu iepirkumu dēļ.

“Uzskatu, ka šīs pārmaiņas ir jāaptur un nosaukums ir jāsaglabā. Nauda ir jātērē nevis nosaukuma maiņā, bet gan uzņēmuma pārvaldības un sniegto pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai. Tikai tā ir iespējams celt uzņēmuma vērtību sabiedrības acīs. Dārgs rebrendings jeb zīmola atjaunošana šo mērķi pienācīgi nesasniegs,”

skaidro Artūrs Ikvilds.

Iniciatīvas autors pieļauj, ka nosaukuma maiņa varētu būt plāns, kā “no uzņēmuma izvilkt kārtējos pārspīlētos izdevumus par labu kādiem ieinteresētajiem”. Artūrs uzskata, ka sabiedrības interesēs ir gan saglabāt uzņēmuma latvisko identitāti, gan nepieļaut valsts (tautas) uzņēmuma finanšu šķērdēšanu pasākumos, kuri neesot nepieciešami.

Avots: manabalss.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top