Uzsmēķēja marihuānu pie auto stūres un zaudēja samaņu: šofera rīta rituāls beidzas ar nepatikšanām (video)


Uzsmēķēja marihuānu pie auto stūres un zaudēja samaņu: šofera rīta rituāls beidzas ar nepatikšanām (video)

Katram no rīta ir savi rituāli, dažiem pirms darba, lai līdz galam pamostos, ir svarīgi iedzert kafiju vai veikt fiziskos vingrinājumus, taču kādam rīdziniekam pa ceļam uz darbavietu sagribējās uzsmēķēt marihuānu. Rezultātā pie stūres zaudēja samaņu un par mata tiesu nenokļuva avārijā.

Psihedēlisks ceļojums kādam vīrietim izvērtās pavisam citādāk, nekā viņš sākotnēji plānoja, un aizgāja tik tālu, ka neilgi pēc kārtīgas narkotiku devas ieelpošanas viņam iestājās bezsamaņa.

Trakākais šajā stāstā ir tas, ka aizliegtās vielas tika lietotas pie braucošas automašīnas stūres. No smagas avārijas pasargāja vien tas, ka pirms atslēgšanās vīrietis tomēr paspēja spēkratu apturēt. Melnais ”Lexus” apstājās Dārzciema un Pildas ielas krustojumā. Kaut ko nelāgu uzreiz ievēroja citi satiksmes dalībnieki un izsauca ātro palīdzību. Drīz vien kļuva skaidrs, ka šeit darbs būs arī policistiem.

Policijas darbinieki konstatēja, ka auto sēdeklī guļ vīrietis. Likumsargi mēģināja viņu pamodināt, bet tas neizdevās. Kad notikuma vietā ieradās mediķi, viņi izvilka vīrieti no automašīnas. Pamanīts, ka autosalonā ir stikla burka, kurā ir maisiņi ar zaļi brūnas krāsas vielu.

Kamēr likumsargi pētīja automašīnu, ārsti centās vīrieti atgriezt pie samaņas, un, kad tas izdevās, šoferis policistu pavadībā tika aizvests uz slimnīcu. Tajā pašā dienā no stacionāra viņu izrakstīja, tad ar vairākiem jautājumiem klāt jau bija likumsargi. Vēlāk ekspertīzē tika noteikts, ka burkā atradušies 75 grami marihuānas. Pēc tam tika veikta sankcionēta kratīšana viņa dzīvoklī un izņemti vairāki maisiņi ar marihuānu.

Avots: skaties.lv

3
Izsaki savas domas...

avatar
3
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3
FilipjānisUps
Newest Oldest Most Voted
Ups
Guest
Ups
jānis
Guest
jānis

Psihadēlisks ceļojums? No marihuānas? Raksta autori laikam nav pārāk zinoši šajā jomā.

Filip
Guest
Filip

Ūdentinu bija sadzēries

Citi šobrīd lasa: