Seko mums

Amizanti notikumi

Uzsākts kriminālprocess par izkrāptu automašīnu

15. novembrī Valsts policijā saņemta informācija no kādas sievietes par to, ka viņai Liepājā ir izkrāpta automašīna. Sieviete internetā ievietojusi sludinājumu, ka pārdod savu automašīnu, uz ko atsaucies kāds vīrietis.

13.novembrī vīrietis, atsaucoties uz sludinājumu un pēc vienošanās, ieradies uz norunāto vietu un, izmantojot uzticēšanos, sieviete atdevusi viņam automašīnas atslēgas, kā rezultātā viņš ar automašīnu aizbraucis un neatgriezies. Vīrietis solīja naudu par automašīnas iegādi pārskaitīt, taču tas netika izdarīts.

Valsts policija, reaģējot uz saņemto informāciju, minēto transportlīdzekli tajā pašā dienā apturēja Liepājā, Brīvības ielā. Veicot alkohola pārbaudi, konstatēts, ka vīrietis to vadījis, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Viņa izelpā konstatētas 0,72 promiles alkohola, tāpat vīrietim nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību.

Valsts policijā ir uzsākti kriminālprocesi par notikušo.

Atgādinām pirms darījuma slēgšanas izvērtēt visus iespējamos riskus un vēlams preci nodot pircējam klātienē tikai pēc tam, kad saņemta samaksa. Tāpat būtu ieteicams piefiksēt preces pirkšanas-pārdošanas faktu un pārdevēja-pircēja datus, jo tādā gadījumā būs iespējams vieglāk pierādīt iespējamo krāpšanu.

Avots: facebook.com
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jaunākais

To Top