Seko mums

Dažādi

Uzsākts ceļu remonts uz Valmieras šosejas no Strenčiem Valkas virzienā

Foto: Paula Čurkste

Uzsākti būvdarbi uz Valmieras šosejas astoņu kilometru garā posmā no Streņčiem Valkas virzienā, informē “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Pašlaik ceļu remontdarbu posmā ir viens pagaidu luksofors. Autovadītājiem jārēķinās ar braukšanas ātruma ierobežojumiem. LVC atgādina, ka turpinās darbi arī uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no pagrieziena uz Raunu līdz krustojumam ar Smiltenes–Gulbenes ceļu. Tur ir septiņi pagaidu luksoforu posmi un būs jārēķinās ar vismaz stundu, lai tos izbrauktu.

Kā LVC vēsta, šonedēļ tiks uzsākti darbi uz vairākiem reģionālajiem autoceļiem: uz autoceļa Ērgļi – Jaunpiebalga – Saliņkrogs (P33) posmā no Ērgļiem līdz Inešiem, uz autoceļa Jaunkalsnava – Lubāna (P82) posmā starp autoceļiem Krāslava–Preiļi–Madona (P62) un Saikava–Trakši–Prauliena (V874) un uz autoceļa P82 remontdarbi noris arī posmā no krustojum ar Saikava–Visagala stacija (V892) līdz krustojumam ar Madona – Varakļāni (P84) ceļu.

Ceļu remontdarbi valstī turpinās gandrīz 100 valsts autoceļu posmos, tāpēc autobraucējiem arī turpmāk ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un papildu laiku ceļā. Aicinām autobraucējus ieskatīties ceļu remontdarbu kartē VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājaslapā www.lvceli.lv, lai sekmīgāk saplānotu maršrutus.

Avots: lvceli.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top