Seko mums

Dažādi

Uz trim reģionālajiem ceļiem Siguldas apkārtnē atjaunos segumu

foto: Latvijas Valsts ceļi

Siguldas apkārtnē šonedēļ sāk atjaunot segumu uz trim reģionālajiem autoceļiem. Remotdarbus plānots pabeigt septembrī, informē “Latvijas Valsts ceļi”.

Sākušies būvdarbi uz autoceļa Ragana–Turaida (P7) visā šī ceļa garumā (0,06.-9,57. km) Krimuldas novadā. Uz ceļa noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un sākušies sabiedriskā transporta pieturvietu demontāžas darbi.

Savukārt piektdien 31. jūlijā sāksies būvdarbi uz autoceļa Ragana–Limbaži (P9) posmā no Raganas līdz Kalnadunduriem (0,08.-2,00. km) Krimuldas novadā, kur šonedēļ notiek sagatavošanās darbi.

Latvijas Valsts ceļi vēsta, ka tuvākajās dienās būvdarbi tiks uzsākti arī uz autoceļa Inciems–Sigulda–Ķegums (P8) posmā no krustojuma ar autoceļu Pādes–Tūžas (V65) pie Mālpils līdz krustojumam ar autoceļu Sidgunda–Ropaži (V66) pie Sidgundas (35,977.-42,415. km) Mālpils novadā.

Būvdarbu ietvaros tiks veikta seguma atjaunošana – ieklāta izlīdzinošā asfalta kārta un veikta virsmas apstrāde. Uz autoceļa P7 atjaunos arī autobusu pieturvietas.

Uz autoceļiem P7 un P8 būvdarbus veic SIA Binders par kopējo līgumcenu 1 861 835 eiro (ar PVN). Savukārt uz autoceļa P9 būvdarbus veic SIA 8 CBR par līgumcenu 209 052 eiro (ar PVN). Visas izmaksas tiek segtas no valsts budžeta papildu 75 miljonu eiro programmas ietvaros.

Avots: lvceli.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top