Uz Salu tilta auto ietriecas apgaismes stabā: trīs cietušie


Uz Salu tilta auto ietriecas apgaismes stabā: trīs cietušie
foto: Degpunktā

Piektdien, 30.oktobra pusdienslaikā Rīgā, uz Salu tilta notika smags ceļu satiksmes negadījums. Tā rezultātā cieta trīs vīrieši, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Pagājušās darba nedēļas izskaņā pa Salu tiltu, centra virzienā, otrajā joslā brauca vieglais automobilis “Škoda”. Aptuveni tilta vidū, Lucavsalā, spēkrata vadītājs nolēma pārkārtoties uz labo joslu, pagrieza stūri un, nemazinot ātrumu, automašīna ietriecās apgaismes stabā. Avārijai uzreiz bijuši vismaz trīs aculiecinieki – divi vīrieši, kas brauca tieši aiz avarējušās “Škodas” un kungs, kas jaudīgo triecienu vēroja no gājēju ietves.

“Traumas ir. Viens vējstiklā ielidoja ar seju, galvu. Otrs guļ aizmugurējā sēdeklī. Kustās, bet nevar saprast, cik nopietnas traumas viņam. (..) Vadītāju ar dzinēju piespieda. Viņi [ugunsdzēsēji] griež mašīnu [un cenšas viņu izvilkt],”

stāsta aculiecinieks.

Bez ugunsdzēsējiem notikuma vietā dežurēja divas ceļu policijas ekipāžas, kam bija jāregulē blīvā satiksme uz tilta. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā skaidro: “Šajā negadījumā nopietnas traumas guva trīs vīrieši. Tie ir gan lūzumi, gan galvas traumas, gan vairāki citi smagi ievainojumi. Visi trīs vīrieši tika nogādāti slimnīcā, smagā stāvoklī, taču pie samaņas.” Policija skaidro notikušā negadījuma iemeslu. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: