Seko mums

Rīgā

Uz mēnesi slēgs satiksmes kustību Tērbatas ielā

Foto: Raitis Puriņš, Dienas mediji

No 17. jūlija, Rīgas pilsētas pašvaldība plāno slēgt ielu transportlīdzekļu kustībai, tādējādi Tērbatas iela uz vienu mēnesi kļūs par ielu gājējiem, tirgotājiem un kultūras pasākumiem.

Rīgā, Tērbatas ielā satiksme būs daļēji slēgta no 15. jūlija plkst. 21.45 līdz 16.augustam plkst. 21.00 posmā no Elizabetes ielas līdz ieejai Vidzemes tirgū. Un to būs iespējams šķērsot ar dažiem izņēmumiem, vēsta Rīgas domes informatīvais portāls.

Satiksmes pārorganizācijas nolūkos Tērbatas ielā būs iespēja iebraukt tikai namu iedzīvotājiem līdz to iekšpagalmiem. Autovadītāji, kuri ir iegādājušies pašvaldības maksas stāvvietu mēneša abonementu vai iedzīvotāja karti, automašīnu varēs novietot bez maksas blakus esošo ielu pašvaldības maksas stāvvietās.

Uz iniciatīvas laiku tiks slēgts 1. trolejbusa maršruts, tāpēc iedzīvotāji ir aicināti izmantot Brīvības un Kr. Barona ielās kursējošo sabiedrisko transportu.

Tērbatas ielas garumā iedzīvotāju labklājībai tiks iekārtotas zaļās atpūtas zonas un paplašinātas kafejnīcu terases, vietām būs iespēja baudīt lauku gardumus no Latvijas mājražotājiem un nedēļas nogalēs piedzīvot daudzveidīgu kultūras programmu bērniem un pieaugušajiem. Turklāt visas ielas garumā tiks nodrošināta bezmaksas bezvadu interneta piekļuve. Kultūras programma tiks publicēta pašvaldības mājas lapā www.riga.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: Rīgas domes informatīvais portāls

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Kazimirs
Newest Oldest Most Voted
Kazimirs
Guest
Kazimirs

Idioti, kuri šo debīlismu izdomāja, cits apzīmējums nenāk prātā.


Jaunākās

To Top