Seko mums

CSNg

Uz Liepājas šosejas kravas auto veic bīstamus apdzīšanas manevrus (VIDEO)

Šorīt, 20.janvārī Pienavā, braucot uz Liepājas šosejas, kāds aculiecinieks, nofilmējot video, piefiksējis bīstamu skatu. Kravas auto veic neapdomīgus apdzīšanas manevrus pakļaujot briesmām savu un citu autobraucēju dzīvības.

Aculiecinieka Sadursme.lv portālam iesūtītajos video var manīt, ka kravas auto veic neapdomīgu pēkšņu apdzīšanas manevru tā par mata tiesu izvairoties no pretimbraucošā vieglā auto. Lai ar to vēl nepietiktu, kravas auto vadītājs tik ļoti steidzās, ka turpina veikt neapdomīgu apdzīšanu, izbraucot tieši pirms nepārtrauktās līnijas, tādējādi ilgi uzturoties pretējā joslā un lēnām apdzenot citu smago automašīnu.

Kravas automašīnas riskantās uzvedības motīvi nav zināmi un, iespējams, to provocējuši uzņēmuma iekšējie noteikumi.

Atgādinām, ka Vācijā aizvadītā gada nogalē tiesa piesprieda vairāk kā 2 gadu cietumsodu, kā arī autovadītāja tiesību liegumu uz četriem gadiem čehu kravas auto vadītājam par ļoti bīstamu apdzīšanas manevru, kas gandrīz izraisīja frontālo sadursmi ar pasažieru autobusu.

Kā arī, tepat Latvijā pagājušajā rudenī aculiecinieks Saldus novadā fiksēja video ļoti bīstamu cementa mašīnas manevru, knapi izvairoties no sadursmes ar pretī braucošo vieglo automašīnu.

Avots: Sadursme.lv
avatar

Jaunākais

To Top