Uz Liepājas šosejas apgāžas fūre ar gaļas produktiem (video)


Uz Liepājas šosejas apgāžas fūre ar gaļas produktiem (video)

Negaidīts un nepatīkams pārsteigums 24.septembra rītā piemeklēja kādu kravas automašīnas šoferi, kā rezultātā viņš bija spiests strauji bremzēt un vairākas tonnas smagā fūre ar piekabi nobrauca no ceļa un apgāzās grāvī, vēsta “Degpunktā”.

Attiecīgās fūres šofera neveiksmīgā brauciena sekas autovadītāji rīta pusē varēja vērot uz Liepājas šosejas. Pa ceļam uz Anneniekiem, virzienā no Rīgas, grāvī avarēja kravas auto ar piekabi. Spēkrats, nobraucot no ceļa, sasvērās un apgāzās uz sāniem. Zināms, ka fūres piekabe bija piekrauta, – uz reģionu tirdzniecības vietām tika vesti gaļas produkti.

Uzņēmuma pārstāvji ziņo, ka smagās tehnikas šoferis incidentā tika cauri sveikā, taču par iemeslu negadījumam bija kāda neprognozējama situācija uz ceļa.

Alīna Žižina, “Forevers” komunikāciju vadītāja

“Veicot ierastu produkcijas piegādi, automašīnai priekšā izskrējis alnis. Lai izvairītos no sadursmes, vadītājs attiecīgi ir veicis manevru, taču nebija spējis novaldīt spēkratu. Tā rezultātā arī noticis incidents. Ar vadītāju, par laimi, viss ir kārtībā. Krava gan ir cietusi, to mēs esam nodevuši utilizācijai un šobrīd strādājam pie tā, lai nodrošinātu “Forevers” veikalu tirdzniecības vietas ar nepieciešamo produkciju.”

Jāsaka, ka vairāku tonnu smagās tehnikas izvilkšana no grāvja prasīja zināmas pūles un, protams, bija arī laikietilpīga. Vispirms uzņēmuma pārstāvjiem bija piekabe jāatbrīvo no kravas, bet pēc tam jāpiesaista speciāla tehnika.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: