Seko mums

Satiksmes drošība

Uz Jūrmalas šosejas izmaiņas satiksmes organizācijā

FOTO: ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

“Latvijas Valsts ceļi” (LVC) informē, ka uz Jūrmalas šosejas (A10) satiksme ir pārslēgta uz Jūrmalas virziena brauktuvi, katrā no virzieniem tā tiek organizēta pa vienu paplašinātu joslu. Satiksme šājā posmā var būt palēnināta, tāpēc, lai nokļūtu pie jūras, LVC iesaka izmantot elektrovilcienu satiksmi.

LVC arī aicina uzmanīgi sekot līdzi ceļazīmēm un norādēm, īpaši tiem kas brauc Imantas, Babītes un Liepājas virzienā. Divlīmeņu satiksmes mezglā ar Rīgas apvedceļu A5 satiksmes organizācija uz nobrauktuvēm šonedēļ var mainīties katru dienu. Asfaltēšanas darbu gaita un ilgums būs atkarīgs no laika apstākļiem.

Arī citviet valsts ceļu tīklā turpinās būvdarbu sezona, tāpēc LVC iesaka autobraucējus savlaicīgi plānot savus braucienus, izvēlēties laiku ārpus ierastajām sastrēgumstundām un rēķināties ar papildu laiku ceļā.

Uz Tallinas šosejas (A1) Saulkrastu apvedceļā ir divi ar luksoforiem regulēti posmi un vēl divi posmi ar priekšrocības zīmēm. Ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Bet uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz Misas tiltam satiksme tiek organizēta pa Jelgavas virziena brauktuvi pa vienai joslai abos virzienos. Ātruma ierobežojums 70 km/h. Savukārt uz Daugavpils šosejas (A6) starp Skrīveriem un Aizkraukli ir divi ar luksoforiem regulēti posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.

LVC informē, ka uz lidostas Rīga pievedceļa krustojumā ar Ziemeļu un Dzirnieku ielām ir pabeigti būvdarbi, kā arī uz autoceļa Jelgava–Kalnciems esošā Klīves kanāla tilta pabeigti atjaunošanas darbi.

Kopumā gandrīz 60 valsts autoceļu posmos notiek remontdarbi, to skaitā uz 14 tiltiem un ceļu pārvadiem. Ņemot to vērā, autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, kā arī ievērot visus ierobežojumus un luksoforu signālus būvdarbu posmos.

Avots: lvceli.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jaunākais

Seko mums

To Top