Uz Bauskas šosejas smagi avarējis tālbraucējs no Polijas


Uz Bauskas šosejas smagi avarējis tālbraucējs no Polijas

Uz Bauskas šosejas, netālu no Iecavas, smagi avarējis kravas auto, uz notikuma vietu ieradušies teju visi operatīvie dienesti.

Uz A7 šosejas Rīga-Bauska kāds smagā kravas vadītājs no Polijas avarējis apgāžoties uz sāna. Šoferis pats ar saviem spēkiem spējis tikt ārā no spēkrata un negadījumā nav cietušo, vien pats vadītājs pamatīgā izbīlī.

Bija pārāk slidens. Ceļš nebija kaisīts, un mašīna sāka nekontrolējami slīdēt. Jūtos normāli. Es braucu uz Somiju, Helsinkiem. No Polijas uz Somiju. Tad, kad mašīna sāka nekontrolējami slīdēt tā sagriezās otrādi.

notikušo paskaidroja kravas auto vadītājs

Laimīgā kārtā, kad tika zaudēta kontrole pār spēkratu, un tas iebraucis prētējā braukšanas joslā tajā nebija citu ceļa satiksmes dalībnieku, taču auto apgāzies uz sānu. Arī krava neesot bijusi bīstama, tika vesti papīra ruļļi, taču kritienā uz sāna tikusi pārsista spēkrata degvielas tvertne un ceļu pārklāja tajā esošā degviela.

Galerija

Lai satīrītu brauktuvi un novērstu noplūdi, glābšanas dienestiem bija nepieciešama vairāk kā stunda, kā arī ieradās valsts vides dienesta pārstāvji, lai novērtētu videi nodarītos zaudējumus.

Avots: skaties.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
ZumzumsAivis
Newest Oldest Most Voted
Aivis
Guest
Aivis

Maitas ceļu dienests. Visi no rīta brauc uz darbu. 5 no rīta jau jābūt ceļam nokaisītam. 8 no rīta atnāk uz darbu dzer kafīju, nu varbūt nebrauksim pats nokusīs. Ekonomēt naudu.Sist nost tādas cūkas. Cik cilvēku nav gājuši bojā cūku dēļ. Lai samaksā par dūri no savas kabatas un liek cietumā. Tad tikai kaut kas sāks mainīties. Pipari.

Zumzums
Guest
Zumzums

Baigi ieracies zemes. Tas barjeras ari neko nedod. Varbut nevajag likt acu apmanisanai.

Citi šobrīd lasa: