Uz Bauskas šosejas likumsargs aptur kravas automašīnas dzērājšoferi


Uz Bauskas šosejas likumsargs aptur kravas automašīnas dzērājšoferi
foto: skaties.lv

Pirms pāris dienām nejauši policijas nagos ticis kāds kravas automašīnas šoferis, kurš pie stūŗes bija sēdies pamatīgā alkohola reibumā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Gundars Dzenis, Reģionālās pašvaldības policijas Iecavas novada nodaļas priekšnieks kādā dienā devies uz sapulci, kura notikusi Ķekavā. Dodoties uz sapulci, Gundars uz Bauskas šosejas manījis priekšā braucam aizdomīgu kravas automašīnu, kura tajā brīdī devās Rīgas virzienā.

“Saistībā ar Bauskas šosejas tā ceļa satiksmes īpanībām – tur reizēm kāds no autovadītājiem brauc gar ceļa malu un vadītāji paši izveidojuši vēl vienu joslu, lai atrāk varētu pārvietoties. Sākotnējā doma bija, ka kravas auto vadītājs apbrauc kādu no šķeršļiem, bet pabraucot garām tai vietai, kur tiko bijis automašīnas šoferis, nekādi šķēršļi netika manīti. Vērojot tālumā automašīnu ievēroju, ka kravas auto vairākreiz gandrīz iebrauc pretējā braukšanas joslā. Tad pieņemts lēmums, izmantojot speciālos skaņas un gaismas signālus, automašīnu apturēt.”

skaidro Gundars Dzenis.

Kārtības sargs atklāj, ka jau apdzenot kravas auto, varēja pamanīt, ka šoferis pie stūres sēž sakņupis, dīvainā pozā un uz mirkli vēl ienācis prāta, ka, iespējams, vīrs runā pa telefonu, tāpēc tik dīvaini uzvedas uz ceļa. Taču pieejot pie apturētās kravas automašīna un atverot tās durvis, varēja manīt, ka autovadītājs ir alkohola reibumā – neorentējas ne vietā, ne laikā.

Pēc tam tika izsaukta ceļu policija. Alkometrs šofera izelpā uzrādījis vairāk nekā divas promiles alkohola. Atkārtoti veiktajā mērījumā promiļu skaits bijis pat lielāks. Autovadītājs ir pusmūža vecuma vīrietis un viņa bezatbildības dēļ nu pašam būs jāciešs, jo ar savu izdarību viņam, pavisam iespējams, ir beigusies autovadīšana kā profesionālim.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: