Seko mums

Dažādi

Uz Bauskas šosejas būs akustiskās ribjoslas par 203 000 eiro

LVC

VAS “Latvijas Valsts ceļi” noslēguši līgumu ar SIA Via par akustisko svītru jeb ribjoslu ierīkošanu uz Bauskas šosejas (A7) posmā no Rīgas apvedceļa A5 (Salaspils–Babīte) līdz Bauskai (20,60.-84,50. km) par līgumcenu 203 tūkstoši eiro (ar PVN), tā informē “Latvijas Valsts ceļi”.

Kompānija ir izsludinājusi arī iepirkums par ribjoslu ierīkošanu uz Valmieras šosejas (A3) posmā no Raganas līdz Valmierai. Saņemtie piedāvājumi ir atvērti un notiek to vērtēšana. Uz abiem šiem ceļiem ribjoslas tiks ierīkotas par valsts budžeta papildu 75 miljonu eiro finansējumu.

Kā LVC skaidro, transportlīdzeklim, uzbraucot uz šādas ribjoslas, rodas vibrācijas un troksnis, brīdinot autovadītāju no iebraukšanas pretējā joslā. Ribjosla ir uz autoceļa ass līnijas iefrēzētas aptuveni 10 mm dziļas iedobes ar soli 0,6 m. Pēc iefrēzēšanas horizontālais marķējums uz ass līnijas tiek atjaunots.

Šogad ribjoslas seguma atjaunošanas ietvaros uz galvenajiem autoceļiem vēl ir ierīkotas uz Tallinas šosejas (A1) Saulkrastu apvedceļa posmā, uz Vidzemes šosejas (A2) divos posmos no Raunas līdz Launkalnei un tālāk līdz krustojumam ar Smiltenes–Gulbenes ceļu (P27), kā arī uz autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) (A13) posmā no Kārsavas līdz Bērzgales krustojumam.

Avots: Latvijas Valsts ceļi

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
aldis
Newest Oldest Most Voted
aldis
Guest
aldis

uzvelciet metāla sietus gar Latvijas galveno ceļu malām,kā tas ir normālās valstīs,lai neciestu 400 mašīnas ,cilvēki un meža iemītnieki!


Jaunākās

To Top