Seko mums

CSNg

Uz autoceļa Liepāja-Rucava bojā gājuši trīs cilvēki, no tiem divi bērni

Kā ziņo liepajniekiem.lv, sestdien, 27.jūnija pievakarē ap pulksten 17.00 autoceļa Liepāja-Rucava trešajā kilometrā notikusi vieglās automašīnas ”Opel” frontāla sadursme ar kravas automašīnu ”Volvo”, informēja Valsts policijas pārstāve Elīna Priedīte.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sarmīte Skujiņa skaidro, ka avārijas vietā strādājušas četras mediķu brigādes un apstiprina skaudro faktu: ”Diemžēl notikuma vietā bojā gāja viens pieaugušais un divi bērni.”

Avārijas vietā šoseja abos virzienos bija slēgta, tāpēc izveidojās sastrēgums. Uz vietas joprojām strādā operatīvie dienesti un satiksme slēgta abos šosejas virzienos.

video
Avots: liepajniekiem.lv
guest
2 Comments
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Kā jau iepriekš ziņojām, sestdien notikusi smaga un tragiska autoavārija uz autoceļa A11. Avārijas rezultātā gāja bojā viens pieaugušais un divi bērni. […]

trackback

[…] ziņojām, ka sestdien, 27.jūnijā ap pulksten 17.00 autoceļa Liepāja-Rucava trešajā kilometrā notikusi vieglās automašīnas ”Opel” frontāla sadursme ar kravas automašīnu ”Volvo”. Sieviete, vadot automašīnu “Opel”, un vēl […]


Jaunākais

Seko mums

To Top
Hide picture